151
«Романтичні експресії». Львівська філармонія

«Романтичні експресії». Львівська філармонія

Ср, 24 января 2018, 19:00
Львов, Украина
Филармония [на карте]
(032) 235-89-46

Львівська обласна філармонія представляє!

«Романтичні експресії»

(Словакія-Україна)

24 січня у Львівській обласній філармонії відбудеться концерт «Романтичні експресії», де диригуватиме маестро Маріо Косік. Вперше виступаючи для львівської публіки, він представить кілька прем’єр разом з Академічним камерним оркестром «Віртуози Львова».

Керівник оркестру Сергій Бурко зазначив, що для словацького диригента й скрипаля це перший візит до Львова з концертом. «Це його презентація в нашому місті та початок співпраці з колективом, – розповів Сергій Бурко. – Але цей початок ми плануємо дуже плідним – після прем’єри у Львові «Віртуози Львова» поїдуть до Німеччини і разом з Маріо Косіком дадуть шість концертів у північних регіонах. Ми певні, що цей молодий віртуоз стане відкриттям для Львова, адже його досвід підкреслює успіх на сценах Європи, США та Азії».

Маріо Косік розпочав свою кар’єру у 1999 році як диригент оркестру в Карлових Варах, в Чехії. Всього за кілька років він встиг попрацювати з усіма відомими чеськими й словацькими оркестрами в Празі, Брно, Кошіце, Остраві, Оломоуці, а також працював у Словацькому національному театрі. Після локального успіху прийшло і визнання на світовому рівні: Маріо Косік з Slovak Radio Symphony Orchestra гастролював у Японії, Греції, Болгарії, Польщі, Італії, Німеччині, США, Південній Кореї…

Для свого першого концерту у Львові словацький маестро обрав кілька прем’єр. Зокрема, вперше звучатиме «Дівчина та смерть» Франца Шуберта. За словами Сергія Бурка, це надзвичайно відомий квартет, одна з вершин камерної музики світового масштабу. «Його переклад здійснив для оркестру Густав Малер. Цей твір недаремно вважають одним з найкращих у Шуберта. Він чудово відображає стиль епохи романтизму, відтворюючи її настрої в повній мірі. Також вперше у Львові прозвучить Десята симфонія Мендельсона. Ця програма частково звучатиме і під час концертів у Німеччині», – розповів керівник «Віртуозів Львова».

У програмі:

Е. Гріг. «З часів Хольберга»

Ф. Мендельсон. Симфонія для струнного оркестру № 9

Ф. Шуберт. «Смерть і Дівчина»

Виконавці:

Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»

Маріо Косік – диригент (Словакія)

24 січня о 19.00

Концертний зал ім. С. Людкевича

Вартість квитків 70-110 грн

Абонементи дійсні

Квитки продаються у касі філармонії щоденно 11:00 — 19:00

Каса: (032) 235-89-46© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 января 2018

Львов - Концерты

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021

Львов, Украина 24 июня - 28 июня

Фестиваль ZaxidFest 2021

с. Родатичі 26 июня - 28 июня

Концерт Lords of the Sound у м. Львів

Митрополичі сади 24 августа - 24 августа 19:30

Vivienne Mort у Львові

Malevich Concert Arena 27 октября - 27 октября 19:00
Показать все

Львов - Скоро

Афіша червень 2021. Театр Воскресіння

Театр Воскресіння 05 июня - 28 июня

Фестиваль Leopolis Jazz Fest 2021

Львов, Украина 24 июня - 28 июня
Показать все