5073
Unsound Disloсation у Львові

Unsound Disloсation у Львові

01 сентября — 02 сентября 2017
Львов, Украина
Львов [на карте]
0322 358 136

Unsound Disloсation – це проект Goethe-Institut у співпраці з відомим краківським фестивалем електронної музики Unsound.

Цей довготривалий проект реалізовується у 2016-2018 роках у 9 країнах регіону Східна Європа / Центральна Азія: Білорусь, Грузія, Казахстан, Росія, Україна, Киргизстан, Таджикистан, Азербайджан та Вірменія.

Unsound Dislocation: Львів відбудеться 1 та 2 вересня 2017 року і включатиме два вечори концертів у Львівській філармонії, а також клубну подію у !FESTrepublic. Club.

Лайн-ап:

POLY CHAIN

ROBERT HENKE

ZENKER BROTHERS

CHINO

OLIVIA

DJ LAWRIN

KONAKOV

KSIĘŻYC&SVITLANA NIANIO

1-го вересня берлінець ROBERT HENKE, також відомий як Monolake і один з творців Ableton, запрезентує свій відомий проект Lumière, що оперує звуком та лазерами. Хоча Lumière вже виконувався по всьому світу, у Львові відбудеться українська прем'єра цього яскравого проекту. Розпочне вечір ембієнтний сет української артистки з Варшави POLY CHAIN. Після концерту у !FESTrepublic. Club відбудеться клубний вечір, який занурить відвідувачів у лефтфілдове техно, але і не тільки. Гедлайнерами вечірки стануть ZENKER BROTHERS з Мюнхена, відомі як одні з найцікавіших техно-музикантів свого покоління. Вони виконають розширений діджейський сет. Також виступять CHINO з Польщі з лайф-сетом і резидентка Unsound’у OLIVIA. Розпочнуть вечірку львів'янин DJ LAWRIN та киянин KONAKOV.

Наступного дня (2-го вересня) відбудеться українська прем'єра проекту KSIĘŻYC з українською співачкою й композиторкою SVITLANA NIANIO. KSIĘŻYC були одним з найвідоміших польських гуртів 90-х, який поєднує експериментаторський дух із слов'янськими фольклорними традиціями. Після довгої перерви, вони повернулися на сцену під час Unsound 2014, і з того часу активно гастролюють. Співачка й мульти-інструменталістка SVITLANA NIANIO також була активною у 90-х, працювала з містичним слов'янським фольклором, музичним мінімалізмом та авангардом. Спеціально для цього проекту до них приєднається польський музикант PAWEL ROMANCZUK. Він творить музику з допомогою іграшкових інструментів і є учасником польського експериментального ансамблю Małe Instrumenty. Відкриє вечір львівський електронний музикант MANU з ембієнтним сетом.

Організатори:

Goethe-Institut

Fundacja Tone

За фінансової підтримки Instytut Adama Mickiewicza

Квитки продаються у касах Філармонії, !FESTrepublic. Club та на gastroli.ua

Головний партнер в Україні Львівська Філармонія

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 августа 2017

Львов - Концерты

Показать все