27
Вистава Поїзд Одеса-мама

Вистава Поїзд Одеса-мама

Пн, 31 октября 2016, 19:00
Львов, Украина
Перший український театр для дітей та юнацтва [на карте]

Найгучніша комедія «Поїзд Одеса-мама» Львів 31 жовтня, театр юного глядача, початок 19.00.

Залізнична пригода Руслани Писанки та Олега Філімонова

Сьогодні гумористичний жанр кілька дискредитований, тому глядачеві завжди приємно, коли йому нагадують, що таке хороша комедія. Вистава «Поїзд« Одеса-мама »- якраз така постановка, в якій театральні експерименти авторів органічно зливаються з точною роботою режисера Ігоря Славинського і блискучою акторською грою Руслани Писанки, Олега Філімонова, Віктора Андрієнко, Якова Гоппе.

Ігор Славинський

- Наше завдання - зробити в цілому смішний, іноді зворушливий, а місцями і трагічний спектакль про загальнолюдські цінності. Продюсери (вони ж автори п'єси) Олександр Тарасуль, Євген Хаїт і Віктор Явник зуміли зібрати зірковий склад, а це нелегко, адже актори живуть в різних містах і у кожного досить щільний графік. Для мене мотивацією стала, перш за все, любов до Одеси. І, звичайно ж, цікавий матеріал.

Руслана Писанка

- Репетирувати спектакль, який тобі не цікавий, все одно, що спати з чоловіком, який тебе не приваблює. Цей «чоловік» мене приваблює. П'єса зачепила мене, я побачила багато цікавого і навіть незрозумілого в образі героїні, тому й погодилася. Зараз збираю цей образ: спостерігаю, щось позичаю у знайомих, а щось дістаю зі свого нутра.

Що буде, якщо в купе не вистачить місця для характерів наших персонажів? Попрошу Олега вийти. І тоді буде достатньо місця для мене однією. Ну ось, у мене вже говорить моя героїня. (Сміється.) Саме про це і буде наш спектакль - як два характери уживаються в замкнутому просторі.

Олег Філімонов

- Мій герой - закомплексований п'ятдесятирічний чоловік, за якого все вирішує мама. З одного боку, може, і добре, що людина не знає проблем, з іншого боку, для нормального чоловіка таке життя аномальна. В кінці історії мій герой виростає, робить рішучі дії, здійснює вчинки гідні справжнього чоловіка - і все це вимагає складної акторської гри. Допомагає робота з Русланою Писанкою. Вона дуже професійна актриса і не боїться виглядати смішною. Це відразу «чіпляє» глядача. Спочатку між її Наталкою і моїм Мішею сильний контраст, але в шляху з ним відбуваються великі зміни. У нього все в перший раз: перший раз без мами, перший раз спілкування з жінкою, навіть самогонку п'є перший раз.

Яків Гопп

- У виставі «Поїзд« Одеса-мама »я граю провідника - роль невелика, але з неї можна зробити цукерку. Після зйомок в таких кіно- і телефільмах, як «Ведмедик-Япончик», «Шулер», «Посмішка Бога», де у мене були скоріше драматичні ролі, я відвик від комедійного амплуа. Тим більше приємно повернутися до нього на театральній сцені.

Віктор Андрієнко

- Всі говорять про знаменитий одеський гумор, а я вважаю, що це дух Одеси. Одесити просто так говорять, а інші думають, що вони так жартують. Тому наш спектакль з одеським колоритом сьогодні всім необхідний: люди втомилися від того, що відбувається в житті, вони потребують звичайних людських цінностях. Це нестримні веселощі і гомеричний сміх, усеохватна смуток і непрохані сльози. Заради участі в спектаклі я відклав усі справи!

ЦІНА 150 - 490 ГРН© md-eksperiment.org

Опубликовано: 05 октября 2016

Львов - Скоро

Показать все