38
Виставка «Горизонт». Галерея Зелена канапа

Виставка «Горизонт». Галерея Зелена канапа

11 мая — 06 июня 2021
Львов, Украина
Галерея Зелена канапа [на карте]

Дивлячись у далечінь милуюсь швидкоплинними моментами. Так хочеться наповнити ними груди і отримати трохи часу пожити для себе, зазираючи в майбутнє… Теплий вітер, який здіймає “свіжі” аромати кольорів. Пробуджується на світанку день, а разом із ним все починає жити яскравими кольорами з великою жменею бажань…

Мій проект “ГОРИЗОНТ” є квітучим поєднанням кольорів і плям, світла і тіней, які створюють особливі візуальні ефекти і надають композиціям ефектності. Це моє сприйняття активного життя природи, її динаміки, ритму та руху. Виразною лінією, акцентами і грою кольорів я передаю вам всю красу навколишнього сьогодення.

Лілія Студницька

Львів’янка Лілія Студницька, випускниця мистецького коледжу імені Івана Труша (2009) та Львівської Академії Мистецтв (Дизайн костюму), свого часу вперше здійснила свою персональну виставку саме в нашій галереї (2012).

З того часу її творча кар’єра невпинно розвивається. Лілія веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном, бере участь у міжнародних резиденціях та пленерах.

Для виставки Студницька створила 15 нових великоформатних живописних творів.

Зустріч з художницею відбудеться у віторок о 17.00.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 мая 2021

Львов - Скоро

Показать все