78
Виставка Kitch`EN. Галерея Зелена канапа

Виставка Kitch`EN. Галерея Зелена канапа

01 августа — 27 августа 2017
Львов, Украина
Галерея Зелена канапа [на карте]

Змінюються епохи, технології крокують вперед, світ стає цифровим, технічним, проте все це створює людина в своєму первозданному стані. Людина, що мислить. Людина, котра змінюється.
Анна Васильєва.

Зустріч з автором виставки у вівторок (1 серпня) о 17.00!

Анні Васильєвій, досліднику людських душ – психологу та художнику з Києва, як нікому іншому відомо про те, що перші сеанси «психотерапії» кожен з нас отримує на кухні під пильним оком мами, або друга.

То ж не дивно, що Анна тримаючи в фокусі своєї уваги людину з її неповторним і безкінечно складним внутрішнім світом помістила її в мінливому просторі посткомуністичних інтер’єрів, в котрих живуть люди сучасності, які з кожним роком створюють майбутнє, в котрому ми вже знаходимось.

Як не дивним є і те, що персонажі для своїх ремінісценцій, вона взяла у художників модерну, епохи на зламі 19 і 20 століть – часу, коли так бурхливо розвивалась психологія і мистецтво. Художники того періоду також зробили об’єктом своєї уваги душевний стан і переживання портретованої – простої не героїзованої і не міфологізованої людини.

На таких самих як і у нас із вами кухнях з легкої руки Анни Васильєвої сидять і діляться з нами сокровенним герої картин Лотрека і Пікасо, Ван Гога і Модильяні…

Ідея серії робіт KitchEN полягає в тому, щоб показати, наскільки є розмитими кордони між минулим, сучасним та майбутнім.

Kitch’EN вже експонувалась 2014 року в київській галереї A-House.

У серпні цього року частина з тієї експозиції, у доповненні нових творів буде представлена в галереї «Зелена канапа».

Не пропустіть!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 июля 2017

Львов - Скоро

Показать все