70
Виставка ЄВХРИСТІЯ. Галерея Зелена канапа

Виставка ЄВХРИСТІЯ. Галерея Зелена канапа

28 августа — 17 сентября 2017
Львов, Украина
Галерея Зелена канапа [на карте]

У назві виставки художниці з Луцька немає граматичної помилки. Євхристія це неологізм автора.

Як і кожен свідомий художник Катерина Ганейчук приносить своє неповторне бачення в світ. Митці звертаються до різних складових людського єства і свідомості. Катерина обрала для себе духовну її частину. І описала свій вибір так:

Практично всі мої творчі пошуки зосереджені навколо теми духу, душі і серця. Це не добре і не погано, просто, я до цього дійшла в роздумах. Мистецтво все по суті своїй сакральне. І я не відразу це усвідомила, а лише з часом… хтось це знав раніше… Навіть коли я фотографувала траву, це було «Житіє трав». Це все моє, особисте, і не канонічне. Як молитва своїми словами. Так, я можу назвати себе вільнодумцем і не релігійною людиною, але віруючою. Хоругви я зробила на старому домотканому полотні, я впевнена, що це додає роботі сили – живої, доброї , від людських рук, що відпрацювали кожний рядок полотна. Відбивала лики та німби сирою картоплею, як це робили здавна, але сучасною фарбою. Користувалась мінімальними, але символічними кольорами та модульними повторами, шила червоною ниткою. Вклала в цю роботу свою давню думку про глибини нашої мови. Сама собі придумала це і тішуся, що ЄВХАРИСТІЯ – це ЄВХРИСТІЯ – Є В ХРИСТІ Я. Хоча священики Вам скажуть, що «українського» в цьому не може бути, бо слово це грецьке …

Слід зазначити, що крім близької до традиційної сакральної стилізації та лаконізму твори Катерини відзначаються яскравим українським духом. Презентація виставки за участю автора відбудеться 29 серпня о 17.00.

Біографічна довідка:

КАТЕРИНА ГАНЕЙЧУК (ХУДОЖНИК, ДИЗАЙНЕР, ВИКЛАДАЧ).

1974 р. народжена в Білорусії.

1995 р. закінчила Львівський коледж декоративно-прикладного мистецтва ім. І.Труша, кафедра художньої кераміки.

2001 р. закінчила Львівську Академію Мистецтв, дизайн інтер`єру та меблів.

Живе і працює в Луцьку.

Належить до сучасних художників, що творять концептуальне мистецтво , використовуючи автентичні техніки витинанки, левкасу, текстилю та розпису на склі.

Займається фотографією та живописом. Працює дизайнером інтер`єру та меблів.

З 2008 р. учасник обласних та 7ми Всеукраїнських виставок.

Автор 5х персональних виставок .© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 августа 2017

Львов - Скоро

Показать все