618
Ялинки 2021 у Львові і святкова програма

Ялинки 2021 у Львові і святкова програма

19 декабря 2020 — 14 января 2021
Львов, Украина
Львов [на карте]

Куди піти на Новий рік 2021 у Львові? Де будуть ялинки 2021? Яка програма новорічних заходів у Львові? Що подивитися? Куди піти з дітьми на Новий рік у Львові? Які вистави для дітей в театрі? Які новорічні вистави подивитися у Львові?

Новий рік - найулюбленіше свято багатьох людей, тому всі його прагнуть зустріти найкращим чином. При цьому у кожного народу є свої традиції святкування приходу Нового року, хоча багато чого нас всіх об'єднує. Ми всі спочатку прощаємося зі старим роком, при цьому сподіваємося, що разом зі святом залишаються в минулому минулі негаразди, невдачі, втрати. Також ми точно впевнені, що Новому році нас чекає тільки радість, успіх, натхнення, міцне здоров'я і фінансове благополуччя.

Напередодні свята в кожному будинку прикрашають ялинку (в 21 столітті практично всі ялинки ручної роботи, або куплені штучні), розвішують гірлянди, всі готують один одному подарунки. Увечері традиційно вся сім'я збирається на Новий рік за святковим столом. І дорослі, і діти чекають півночі, коли годинник почне свій фінальний бій. Під звуки курантів романтики загадують бажання, які повинні обов'язково здійснитися в майбутньому році.

Також до Нового року готується адміністрація кожного міста. На центральній площі ставлять вбрану ялинку, влаштовують святковий концерт з Дідом Морозом і Снігуронькою. Спеціально до свята кожен театр готує новорічну казку про пригоди і завжди з хорошим кінцем і видачею дітям подарунків. До Нового року приурочено проведення безлічі виставок, концертів, ярмарків, майстер-класів. Нудно точно нікому не буде.

Головне в переддень Нового року залишити смуток позаду і веселитися від душі в компанії близьких людей і однодумців. Навіть якщо вам ні з ким зустріти Новий рік, то ви ніколи не залишитеся наодинці, якщо підете на народні гуляння.


Повна програма на Новий рік 2021 у Львові і план святкових заходів скоро будуть опубліковані на нашому сайті. Слідкуйте за оновленнями.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 июня 2020

Львов - Концерты

Концерт гурту The Hardkiss у м. Львів

Malevich Concert Arena 15 октября - 15 октября 20:00

Концерт гурту The Hardkiss у м. Львів

Malevich Concert Arena 16 октября - 16 октября 20:00

Vivienne Mort у Львові

Malevich Concert Arena 27 октября - 27 октября 19:00

Концерт группы Сметана Band во Львове

Львов, Украина 03 декабря - 03 декабря
Показать все

Львов - Скоро

Виставка Нерамкована зустріч. Галерея Зелена канапа

Галерея Зелена канапа 31 августа - 26 сентября

Виставка «Йди і дивись». PM Gallery

PM Gallery 07 сентября - 28 сентября

Фестиваль Золотий лев 2021

Львов 01 октября - 08 октября
Показать все