7418
Фестиваль Ше.Fest 2017

Фестиваль Ше.Fest 2017

12 августа — 13 августа 2017
Моринцы, Украина
Моринцы [на карте]
098-112-64-17
095-900-38-33
096-39-34-566

На батьківщині Шевченка виступлять Шкляр та Лірник

На четвертому благодійному Всеукраїнському молодіжному фестивалі “Ше.Fest”, який відбудеться 12-13 серпня в селі Моринці, Звенигородського району, Черкаської області виступатимуть одразу два мегапопулярних українських письменники - Василь Шкляр та Сашко Лірник.

Про це повідомила один організаторів “Ше.Fest”, куратор локації “Просвітницька Галявина” Тетяна Сапсай.

За словами Тетяни, цьогоріч на локації “Просвітницька Галявина” організовані поетичний батл і театральний перфоманс, художня виставка та виставка археологічних досліджень, а всі охочі зможуть зробити селфі в унікальній фотозоні.

«У цьому році на “Просвітницькій галявині” будуть проходити флешмоб та поетичний батл серед охочих позмагатися на знання віршів Шевченка. Ми презентуємо ще більше фотозон та лекцій, присвячених 100-річчю української революції. Тут знайдуться цікаві заходи як для дітей так і для дорослих», - зазначила організаторка.

Галявина працюватиме з 12:00 до 18:00 всі два дні проведення фестивалю.

Як повідомлялося раніше, четвертий “Ше.Fest” приурочено до 100-річчя українській революції, яку ще задовго передбачав український Пророк Шевченко. Тому організатори обрали лаконічний лозунг “Твоя країна! Твоя боротьба!” і цитату з “Кобзаря”, яка ілюструватиме цьогорічний фестиваль: “За вас правда, за вас слава, І воля святая!”

Традиційно для глядачів фестивалю співатимуть відомі гурти, а зібрані благодійні кошти підуть на допомогу учасникам АТО.

Окрім того, вдень і вночі на фестивалі працюватимуть декілька локацій, серед яких:

 • “Музична сцена”, де виступатимуть сучасні авторитетні україномовні артисти;
 • “Просвітницька галявина”, де відбуваються гутірки, лекції, театральні перформанси, поетичний батли, акустичні виступи та багато іншого на тему Шевченка та його творчості;
 • “Галявина художника” з сучасними митцями”;
 • “Дитяча галявина” з розважальною програмою для наймолодших глядачів фестивалю;
 • “Нічний кінозал” з сучасними українськими фільмами;
 • “Наметове містечко”, де організатори пропонують пожити на малій батьківщині Великого Тараса принаймні кілька днів.
 • Трохи історії

  Ідея фестивалю – оновлення і популяризація постаті Шевченка. Від початку і донині організатори прагнуть зробити так, щоби Тарас Григорович був завжди модний і актуальний, так само, як і його творчість.

  Організовують подію активісти Мегамаршу вишиванок, Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» та Молодого народного руху за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Черкаської обласної державної адміністрації спільно з Моринською сільською радою.

  “Ше.Fest” – це фестиваль, де кожен може побачити в Шевченкові не лише звичний образ пророка, а бунтаря, неформала своєї епохи і водночас — надзвичайного генія. Українського і сучасного, близького та зрозумілого кожному.

  Перший “Ше.Fest” відбувся 16-17 серпня 2014 року в селі Моринці і був приурочений до 200-річчя Тараса Шевченка. Через рік, 22-23 серпня 2015 відгримів другий фестиваль, а 13-14 серпня 2016 року — третій.

  Кожного фестиваль збільшує свою аудиторію: від тисячі глядачів на першому заході до чотирьох тисяч – на минулорічному.

  Прес-служба Ше.Fest’у

  Для питань і уточнень звертайтесь до

  прес-секретаря фестивалю Богдани Гайворонської

  095-900-38-33 чи 098-112-64-17

  e-mail: bogggdana@gmail.com

  або помічника прес-секретаря Катерини Завади тел: 096-39-34-566

  Все фестивали  © md-eksperiment.org

  Опубликовано: 29 апреля 2017