34
Tarja Turunen в Одессе

Tarja Turunen в Одессе

Пт, 10 декабря 2021, 19:00
Одесса, Украина
Театр им. М. Водяного [на карте]

Концерт Tarja Turunen / Тар'я Турунен в Одессе состоится 10 декабря 2021 г, 19:00, Одесский академический театр музыкальной комедии им. М. Водяного.

Тар’я Турунен з ексклюзивним Різдвяним концертом.

Королева металу – фінська Примадонна та одна з найвідоміших рок-див у світі – Тар’я Турунен запрошує вас на ексклюзивний різдвяний концерт. Екс-солістка гурту Nightwish обіцяє, що цього разу вона подарує нам не просто святковий концерт, а істинну неповторну атмосферу європейського Різдва. Це буде найтепліше Різдво у вашому житті. І яким би мінливим не здавався час, музика Турунен – це еліксир любові і добра, який так потрібен всім нам.

Вже понад десять років шанувальники Турунен з'їжджаються з усього світу у грудні, щоб відвідати її святкові концерти в різних куточках світу.

«Коли я була маленькою, вся наша родина збиралася разом і співала різдвяні пісні. Напевно, тому різдвяний тур став для мене чимось особливим»,- говорить співачка.

Під акомпанемент рояля, віолончелі та гітари Тар’я своїм неповторним сопрано виконає традиційні фінські і всесвітньо відомі різдвяні пісні, а ще порадує своїми хітами з минулих танових альбомів.

Кожен візит Тар’ї Турунен– це аншлаг і неймовірна подія. Всі, кому хоча б раз пощастило побувати на її концерті, безумовно закохуються в її творчість. Жодних сумнівів – співачка приємно здивує нас і цього разу!

Тар’я не любить, коли їй співають дифірамби, але їй дійсно є чим пишатися. Судіть самі! В ній поєднуються: самобутня краса, харизма і потужний вокал, яким володіють одиниці. Незважаючи на достатньо молодий вік, вона входить до п'ятірці кращих академічних вокалісток світу! Британський журнал «The Sun» назвав її однією з 50 жінок, які стали безсмертними завдяки власному доробку в музиці.

Спільно з групою Scorpions Тар’я записала пісню «The good die young», що стала окрасою останнього альбому легендарного колективу – «Sting in the tale». В її творчому арсеналі 7 сольних платівок (її останній на сьогодні альбом «In The Raw» вийшов наприкінці минулого року).

Турунен стала першою зарубіжною співачкою, яка продала більше 20 000 копій альбому в країнах СНД. Її платівка «My Winter Storm» піднялась на 11 місце рейтингу «Billboard’s Top 100 European Albums», а саму Тар’ю було номіновано на премію «Echo Awards» і «Emma Awards». Уявіть собі! Загалом у світі було продано понад 900 000 копій її сольних дисків і більше 3 мільйонів копій альбомів, записаних у складі «Nightwish».

Тар’я Турунен – це не штучно створений продюсерський проект. Вона – жива легенда зі світовим ім'ям! І потрапити на її концерт – велике щастя!

Тож, чекаємо на вас на концерті неповторної Тар’ї Турунен!

Зустрічаймо Різдво разом!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 октября 2021

Другие города

11 декабря
Киев
МЦКМ
12 декабря
Житомир
Театр імені Івана Кочерги
08 апреля
Запорожье
Дворец культуры Днепроспецсталь
09 апреля
Днепр
ДК "Шинник"
10 апреля
Харьков
Дворец студентов НЮУ

Одесса - Концерты

Концерт группы Сметана Band в Одессе

Арт-кафе "True Man" 11 декабря - 11 декабря 19:00

Концерт LP в г. Одесса

Дворец Спорта 05 февраля - 05 февраля 19:00

Ногу Свело в Одессе

Концерт-холл «Сады Победы» 11 июня - 11 июня

Queen Show. Marc Martel у Одесі

Театр им. М. Водяного 29 июня - 29 июня 19:00
Показать все