470
Фестиваль «До Енея на гостину» 2017

Фестиваль «До Енея на гостину» 2017

Сб, 14 октября 2017, 12:30
Полтава, Украина
Полтава [на карте]
+3 (095) 88 36 513

Часи, коли жив І. П. Котляревський, і творчість видатного земляка надихнули команду активних громадян відтворити побут українського народу під час проведення культурно-гастрономічного фестивалю "До Енея на гостину".

Відбудеться дійство 14-го жовтня у Полтаві біля Свято-Успенського собору. Початок о 12:30.

«Енеїда» – це справжня енциклопедія суспільних стосунків кінця XVIII–початку XIX сторіччя. Окрім того, вона є своєрідною книгою з переліком автентичних страв. Усі охочі зможуть відчути дух епохи.

Для гостей фестивалю організатори готують: справжню посвяту козацького отамана; виступи провідних колективів міста; майстер-клас із народних танців, виставку предметів старовини з приватних колекцій; діятиме гастрономічне містечко, де смакуватимуть стравами з «Енеїди»; присутні побачать виставку унікальних видань Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського; очікуватиме гостей фестивалю показ старовинного одягу, а також вистава «Молодий Іван» від молодіжного аматорського театру «Анастасіс».

Готуватимуть страви професійні ресторатори нашого міста, так і аматори-волонтери, які прийдуть підтримати учасників фестивалю.

Цей захід є чудовою платформою для координації зусиль бізнесу, громади та місцевої влади. Це можливість спільного втілення суспільно-важливих і благодійних проектів, які підвищуватимуть імідж Полтави та формуватимуть її бренд.

Зібрані на фестивалі кошти організатори спрямують на придбання гойдалок для діток із особливими потребами.

Проект «До Енея на гостину» реалізується зусиллями ГО «Команда небайдужих», ГО «Полтавська Платформа», за сприяння ГО «Культурний діалог», за фінансової підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні, підтримки управління культури ОДА у Полтавській області. До організаційного процесу долучаються також дружні громадські організації та волонтери.

Координатор фестивалю Вікторія Гончар, +3 (095) 88 36 513

Все фестивалиКлючевые слова: Полтава, Покрови, День україського козацтва, Фестиваль До Енея на гостину 2017, афіша жовтень, октябрь, Котляревський, енеїда, афіша фестивалів, Афиша фестивалей, фестивали 2017, фестивалі 2017, куди піти, куда пойти, квитки, билеты

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 сентября 2017