247
Polissia Challenge Cup 2017

Polissia Challenge Cup 2017

Сб, 26 августа 2017
Сомин, Украина
Сомин [на карте]

ПРО ПОЛІССЯ

Полісся – край дрімучих лісів, прекрасних озер, просторих стежок і доріг. Це куточок, що має багато природних чудес, визначних місць, і є справжньою перлиною зеленоокої Волині

Саме ці наймальовничіші куточки незнаного Волинського Полісся вже чекають на зустріч саме з тобою! Хочеш провести час весело, цікаво і головне – в приємній компанії однодумців, які не сидять на місці і люблять активний відпочинок?

Запрошуємо на змагання з крос-триатлону «Polissia Challenge Cup 2017»!

Зеленоока Волинь запрошує усіх охочих долучатися до челенджу – крос-триатлону, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг. Головна мета «Polissia Challenge Cup 2017» – позитивні емоції, нові враження, і, звичайно, популяризація активного і спортивного відпочинку.

Що таке крос-триатлон? Учасники пливуть 1000 метрів через озеро Сомин, далі 20 кілометрів на велосипеді і 6 кілометрів бігу до центру села Смідин.

Прекрасне озеро Сомин

Як відомо, Волинська область багата на озера, адже саме у нас є понад 150 різних озер, і цим Волинь займає провідне місце серед інших областей Західної України.

Мальовниче озеро Сомин розташоване у Турійському районі, відоме великою кількістю відпочивальників, а також дивовижним заходом сонця. Плавати тут – одне задоволення! Саме тому 1000 метрів прекрасного озера Сомин учасники пропливуть на «Polissia Challenge Cup 2017».

Луків – історичний населений пункт

Луків – це селище, яким обов’язково пробігатимуть учасники «Polissia Challenge Cup 2017». Селище розташоване у Турійському районі, 16 років тому Кабінет Міністрів вніс до Списку історичних населених місць України.

Смідин – «Колиска Полісся»

Село Смідин не так давно назвали «Колискою Полісся», адже саме ця місцевість славиться пахучим медом і смачними білими грибами та чорницями. Смідин – це одне із найдавніших і найбільших сіл Волині, в якому обладнаний вільний доступ до WI-FI, є вулична бібліотека, а також активна громадська організація «Смідинська ініціатива», яка і запропонувала проведення змагань з тріатлону саме тут, у чарівному Поліському краї!

Окрім цього, село має багату і цікаву історію, яка є невід’ємною частиною загальної історії нашої країни.

Волинське Полісся – це феномен української природи! Чудово провести час матимуть змогу усі, хто візьме участь у змаганні з крос-триатлону «Polissia Challenge Cup 2017»

Пливи, їдь, біжи – перемагай!

Призовий фонд змагань з крос-триатлону "Polissia Challenge Cup 2017", що відбудуться вже цього літа 26 серпня, становить 50 тисяч гривень. Цьогоріч такий захід пройде вперше на Волинському Поліссі.

Триатлон — це такий вид спорту,що включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг. Старт змагань з озера Сомин (с. Сомин, Турійського району, Волинської області), а фінішуватимуть учасники у селіСмідин, Старовижівського району, Волинської області.

Учасники "Polissia Challenge Cup 2017" пропливуть 1000 метрів, проїдуть велосипедом 20 кілометрів та пробіжать 6 кілометрів. Усі охочі можуть реєструватися до 15 серпнятут: http://triathlon-polissia.org.ua .

Переможців загалом буде 6, з них 3 чоловіків та стільки ж жінок.

Так, переможниці-жінки отримають:

10 000 гривень – за зайняте І місце;

7 000 гривень – за зайняте ІІ місце;

3 000 гривень – за зайняте ІІІ місце.

Переможці-чоловіки отримають:

15 000 гривень – за зайняте І місце;

10 000 гривень – за зайняте ІІ місце;

5 000 гривень – за зайняте ІІІ місце.

До слова, наголошуємо, що розмір фінансових винагород переможців підвищений у зв'язку з збільшенням призового фонду

Кожен учасник змагання з крос-триатлону "Polissia Challenge Cup2017", який подолає всю дистанцію, буде нагороджений медаллю фінішера та сертифікатом учасника.

Змагання проводяться під патронатом Фонду Ігоря Гузя "Прибужжя”, а організатор заходу – громадська організація "Смідинська ініціатива".

Що потрібно мати для участі в «POLISSIA CHALLENGE CUP 2017»

Вперше на Волинському Поліссі 26 серпня відбудеться супер-спортивний захід – змагання з крос-триатлону "Polissia Challenge Cup 2017". Переможці змагань отримають грошові винагороди, медалі та гарний настрій!

Оскільки до організаторів надходять багато запитань щодо забезпечення спортивним обладнанням учасників, повідомляємо наступне.

Відповідно до Положення про проведення змагань з крос-триатлону кожен учасник повинен мати свій MTB-велосипед (в народі - "гірський велосипед"), шолом, і решту речей власного користування: кросівки, спортивну форму, екіпірування, тощо.

Перевдягання для велогонок та бігу відбуватиметься у спеціально призначених транзитних зонах, куди заздалегідь, перед початком змагань, організатори завезуть все обладнання (шоломи, велосипеди, спортивний одяг тощо).

Стартовий пакет учасника, яким забезпечують організатори: гід учасника, нагрудний номер (також наклейки на Ваші велошолом і велосипед), теніска «Triathlon Polissia Challenge Cup 2017», шапочка для плавання.

Брати участь можуть люди, які досягли 18-річного віку, і які несуть відповідальність за своє життя та здоров’я. Реєстрація кожного учасника обов’язкова. До слова, усі зареєстровані будуть безкоштовно застраховані від нещасних випадків на день проведення pмагання страховою компанією «Універсальна».

Реєструватися можна тут: http://triathlon-polissia.org.ua .

Прес-служба «Polissia Challenge Cup 2017»© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 июня 2017