130
Фестиваль ​Файне Місто 2021

Фестиваль ​Файне Місто 2021

28 июля — 01 августа 2021
Тернополь, Украина
Тернополь [на карте]

В 2021 році фестиваль Файне Місто відбудеться 28 липня - 1 серпня. Ще яскравіше, ще потужніше і ще більше. Файне Місто 2021 триватиме 5 днів.

“Файне Місто” є одним з небагатьох українських фестивалів в якому пересікаються практично всі сучасні напрямки музики. Рок, альтернатива, фолк, поп, денс музику на семи сценах фестивалю виконують тільки кращі музичні виконавці та запрошені іноземні артисти, які складають музичну частину фестивальної програми. Фестиваль “Файне Місто” традиційно пройде під лозунгом “Файне Місто” – територія вільних людей”, адже головна мета організаторів – побудувати місто, в якому кожен з відвідувачів хоч і на кілька днів, але зможе, залишивши щоденні проблеми, відчути енергію свободи, шалений драйв життя та зробити свій відпочинок незабутнім.

2018 рік став особливим для “Файного Міста”. Відтепер це не просто місце, куди можна втекти від буденності. Відтепер це справжній мегаполіс, це повноцінні вулиці, площі та мікрорайони з унікальними локаціями та архітектурними об’єктами. Це місто мрії Файних Людей, місто, що сповнює енергією, дарує свободу та гарантує незабутній досвід. Відтепер це великий центр самоврядування, де кожен бажаючий може долучитись до розбудови фестивалю. Відтепер відвідувачі фестивалю це не сторонні спостерігачі, а справжні громадяни Файного Міста – території вільних людей.

5 незабутніх днів, заради яких потрібно набратись терпіння і зачекати

Легенда повертається, і Файні Люди знову зустрінуться на Території Вільних Людей !

Вхідні квитки на всі дні фестивалю, абонементи в наметове містечко та паркінг без сервісного збору можна придбати на fainemisto.com.ua/tickets!

Анонсовані учасники:

- FEVER 333 (США)

- Alestorm (Шотландія)

- Avatar (Швеція)

- Bad Omens (США)

- Beyond the Black (Німеччина)

- The Black Dahlia Murder (США)

- Infected Rain (Молдова)

- Cruachan (Ірландія)

- Nizkiz (Білорусь)

Квитки можна придбати на офіційному сайті фестивалю.

Все фестивали



Ключевые слова: ​Файне Місто 2021, Фестиваль ​Файне Місто 2021, учасники, квитки, програма фестивалю, куди піти, концерти, придбати квиток, фестивали, билеты

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 апреля 2021