6494
Фестиваль Схід-Рок 2018

Фестиваль Схід-Рок 2018

10 августа — 12 августа 2018
Тростянец, Украина
Тростянец [на карте]

Музичний фестиваль СХІД-РОК

10-12 серпня 2018 року в місті Тростянець (Сумська область) відбудеться вже 6-й фестиваль «СХІД-РОК». Унікальний цей фестиваль тим, що проводиться в середні фортеці XVIII століття Круглий Двір. Раніше він був амфітеатром, тому таку акустику в Україні ще треба пошукати, а музика в прямому сенсі слова проходить крізь кожного.

Лайн-ап фестивалю нікого не залишить байдужим, хедлайнери фестивалю: Сергій Міхалок та Ляпіс 98, Бумбокс, Друга Ріка, Animal ДжаZ, Порнофильмы! Загалом на двох фестивальних сценах виступить більше 20 колективів.

Фестиваль Схд-Рок 2018

Щороку СХІД-РОК дає можливість молодим колективам виступити на одній сцені з монстрами української рок-музики. Молоді групи проходять на фестиваль шляхом відбору. У 2018 році 300 гуртів виявило бажання позмагатись зі місце на Головній сцені фестивалю.

Близько 7000 цінителів рокової музики та драйвового відпочинку відвідали СХІД-РОК у 2017 році.

На території фестивалю функціонує безкоштовне наметове містечко, родзинкою якого є його розташування. Табір знаходиться у Дендропарку «Нескучне», сама назва якого дає зрозуміти, що сумувати там не доведеться. Дендропарк закохує своєю первозданною та чистою природою, каскадом з трьох озер і таємничим гротом «Німф».

#ВідчуйСебеСправжнього – слоган Схід-року й саме так позиціонує себе фест. Вся атмосфера фестівального дійства дає змогу відчути себе з ніг до голови справжнім, а найголовніше побачити навкруги ще з тисячі таких же щірих та добріх людей.

Маленьке та привітне містечко Тростянець завжди раде гостям, бо окрім музичної складової йому є, що показати. Це і сам Круглий Двір, у якому проходить фестиваль, і маєток Кеніга, в якому у 1864 році жив і творив П.І.Чайкоскький, Алея закоханих із дерев’яними скульптурами, колонами та альтанкою, Дендропарк «Нескучне» з таємничим гротом «Німф», і музей шоколаду і багато, багато іншого. З урахуванням того, що в Тростянці працює шоколадна фабрика, яка виготовляє шоколадки Корона та Milka, печиво Tuc та Oreo, бісквіти Барні, каву Jacobs, у місті буквально все із запахом шоколаду.

Музичний фестиваль СХД-РОК 2018

Тростянець чекає всіх поціновувачів року, драйву, усіх любителів подорожувати та відкривати для себе нові казково-шоколадні міста у себе в гості наприкінці серпня!

НІКОЛИ НЕ РАНО ПЛАНУВАТИ ФЕСТИВАЛЬНИЙ ВІДПОЧИНОК!

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 июля 2018