31
Презентація фестивальної версії фільму «МЕЖА»

Презентація фестивальної версії фільму «МЕЖА»

Вт, 29 августа 2017, 15:30
Ужгород, Украина
Кінотеатр «Доміон» [на карте]
063 011 15 18

В Ужгороді відбудеться презентація фестивальної версії фільму «МЕЖА»

Шановні журналісти, запрошуємо вас на прес-брифінг фестивальної версії словацько-української копродукції «Межа», який пройде 29 серпня о 15:30 в залі кінотеатру «Доміон» (м. Ужгород, вул. Минайська, 40).

Після брифінгу відбудеться презентація фільму «Межа», творча зустріч з акторами та авторами фільму, а також — ексклюзивне представлення українського постера стрічки. Після показу ви зможете особисто поспілкуватись із акторами та продюсером фільму.

Саме закарпатці зможуть одними із перших побачити фестивальну версію словацько-українського фільму «Межа», який уже вийшов у світовий прокат і користується шаленою популярністю у Словаччині.

Фільм в Ужгороді особисто представлять актори стрічки Римма Зюбіна, Анди Гриц, Євгеній Лібезнюк та продюсер фільму Андрій Єрмак.

«Для нас дуже важливо показати цей фільм там, звідки і походить наша історія: з прикордонної Закарпатської області та отримати цей резонанс, почути думки місцевих жителів про кінострічку», — коментує цю подію продюсер фільму Андрій Єрмак.

Програма презентації:

15:30 – 16:00 Брифінг для ЗМІ у залі кінотеатру за участі творчої команди фільму і представників обласної та місцевої влади

16:00 – 16:30 Вступне слово продюсера, акторів та запрошених гостей

16:30 – 18:30 Показ фільму

з 18:30 Cocktail в холі кінотеатру.

«Межа» — це стрічка, про яку ще до офіційного релізу написали видатні світові видання «The Hollywood Reporter» та «Variety». Цей фільм вперше за багато років представляв Україну в основній конкурсній програмі кінофестивалю у Карлових Варах, що входить до переліку фестивалів категорії «А». Більше того, саме стрічка «Межа» здобула на фестивалі один із найголовніших призів – Кришталевий глобус за кращу режисерську роботу.

Великий ажіотаж навколо фільму спричинений не лише успіхом стрічки на кінофестивалі, а й рецензіями світових кінокритиків, які порівняли «Межу» з кращими роботами Гая Річі, «Хрещеним батьком» та «Кланом Сопрано».

Фільм стартував у світовому прокаті лише 3-го серпня, а уже встановив абсолютний рекорд прокату в Словаччині. Уже сьогодні стрічку подивились більше 222 000 глядачів у кінотеатрах всієї країни!

Український реліз фільму планується 16 листопада цього року.

Приєднатись до презентації фільму в Ужгороді можна тут – https://goo.gl/YarwFo

Інформаційна довідка:

«Межа» — словацько-українська копродукція, в основі сюжету якої лежить реальна гостросюжетна історія, що відбулася на словацько-українському прикордонні у 2007 році, на межі вступу Словаччини до Шенгенської зони.

Зйомки фільму відбувалися в Україні, Чехії та Словаччині, а окрім словацьких та чеських зірок у стрічці знялися відомі українські актори: Римма Зюбіна – лауреатка першої національної кінопремії «Золота Дзиґа», один із найулюбленіших українських акторів Станіслав Боклан, молодий актор Олександр Піскунов та актор Володимир Геляс.

Міжнародною дистрибуцією якого займається провідний сейлс-агент «Film Republic», дистриб’ютор в Україні — компанія «UFD».

PR-супровід — YULA agency

Контакти для додаткових питань ЗМІ YULA PR:

Христина promo@yulainfo.com - 063 011 15 18© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 августа 2017