7271
Фестиваль GroveFest 2017

Фестиваль GroveFest 2017

Сб, 01 июля 2017
Великие Мосты, Украина
Великие Мосты [на карте]
+380979688226

GroveFest 2017

- Формат проведення: концертна програма під відкритим небом, живий звук.

- Тривалість концертів: 12 годин

- Дата проведення: 01/07/17

- Місце проведення: м. Великі Мости, Львівська Область

- Прогнозована кількість відвідувачів: 3000 - 5000

- Сторінка фестивалю: www.grove-fest.com

Ціна - 100 грн.

- GroveFest - зовсім молодий, проте перспективний рок-фестиваль, що проводиться в околиці містечка Великі Мости, що у Львівській області. Головна мета - популяризація фестивальної культури у регіоні. Доступні ціни на квитки повинні допомогти зібрати якомога більшу аудиторію людей, які зацікавлені у цьому виді активного відпочинку.

- Grove Fest - це не одноразовий захід. Проведення фестивалю планується кожного року із поступовим розширенням.

- O.TORVALD - український рок-гурт, заснований 2005 року в Полтаві. Постійні учасники багатьох популярних українських фестивалів. Гурт представлятиме Україну на Євробаченні 2017 у Києві.

- ФІОЛЕТ - музичний гурт з міста Луцьк, створений 2009 році. Колектив записав 3 студійні альбоми, і набув неабиякої популярності серед української молоді.

- ПАТРОНИЧІ - гурт, створений 2010 року у м. Івано-Франківськ. За спиною 2 успішні студійні альбоми, десятки концертних турів та фестивалів.

- ROCKONS - молодий гурт, заснований одними з організаторів фестивалю. Колектив збирає величезні аудиторії у Львові, а також поза його межами.

Ведучі

М’ЯЧ ДРЕДБОЛ – ведучий багатьох популярних заходів, зокрема таких фестивалів , як «Захід», «Бандерштат», «Respublica», «Рурисько», «Трипільскі Зорі», «Літо у Скольмо», «Підкамінь» та інші.

ВІКТОРІЯ ЖУКОВСЬКА – відома українська ведуча , разом із М’ячем Дредболом провела багато українських фестивалів та заходів. Відома українська радіоведуча, медійна діячка

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 мая 2017