14180
День міста у Вінниці 2019. Програма свята

День міста у Вінниці 2019. Програма свята

Сб, 07 сентября 2019
Винница, Украина
Винница [на карте]

День міста - щорічне свято практично всіх відносно великих міст світу, приурочений, як правило, до вихідних (недільним) дням.

День міста - поряд з головним Днем країни, це, як правило, наймасовіший за масштабом, найбільший за розмахом підготовки свято, який стосується всіх жителів кожного міста. У цей день проводяться святкові заходи - виступи керівників міста, паради, ходи, ярмарки, святкові концерти. День міста зазвичай закінчується феєрверками і салютом. Як правило, святкування починається в попередню неділі суботу (тобто два дні: субота та неділя). Особливо широкомасштабно, часто на рівні всієї країни і навіть на міжнародному рівні, святкуються ювілеї міст.

Деякі міста приурочили свої Дні міста до державних і професійних свят: День республіки-регіону, День машинобудівника, День хіміка, День металурга, День будівельника, День залізничника, День Шахтаря і іншим; у багатьох міст - день заснування.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті групи, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста в Вінниці 2019 скоро буде опублікована на нашому порталі. Слідкуйте за новинами.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 апреля 2019