14174
День міста у Вінниці 2019. Програма свята

День міста у Вінниці 2019. Програма свята

Сб, 07 сентября 2019
Винница, Украина
Винница [на карте]

День міста - щорічне свято практично всіх відносно великих міст світу, приурочений, як правило, до вихідних (недільним) дням.

День міста - поряд з головним Днем країни, це, як правило, наймасовіший за масштабом, найбільший за розмахом підготовки свято, який стосується всіх жителів кожного міста. У цей день проводяться святкові заходи - виступи керівників міста, паради, ходи, ярмарки, святкові концерти. День міста зазвичай закінчується феєрверками і салютом. Як правило, святкування починається в попередню неділі суботу (тобто два дні: субота та неділя). Особливо широкомасштабно, часто на рівні всієї країни і навіть на міжнародному рівні, святкуються ювілеї міст.

Деякі міста приурочили свої Дні міста до державних і професійних свят: День республіки-регіону, День машинобудівника, День хіміка, День металурга, День будівельника, День залізничника, День Шахтаря і іншим; у багатьох міст - день заснування.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті групи, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста в Вінниці 2019 скоро буде опублікована на нашому порталі. Слідкуйте за новинами.Ключевые слова: афіша Вінниця, День міста Вінниця, день міста Вінниця 2019, 2019, день міста, Повна програма, святкові заходи, день міста 2019, програма, що буде, куди піти, яка програма, події на день міста, салют

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 апреля 2019