259
День міста у Вінниці 2020. Програма свята

День міста у Вінниці 2020. Програма свята

Сб, 12 сентября 2020
Винница, Украина
Винница [на карте]

Одним з найулюбленіших і популярних свят в нашій країні по праву вважається День міста. Будь-яке місто індивідуальне своєю історією і культурою, подіями, трудовими, творчими, спортивними та іншими досягненнями. В день проведення свята Дня міста у 2020 році можна буде побачити частинку душі городян, їх настрій і ставлення до самого міста.

Всі зусилля організаторів свята Дня міста - спрямовані на те, щоб показати все найкраще, чого домоглося, чим славилося і славиться зараз місто. Ці люди прагнуть зробити міське свято 2020 року найбільш яскравим, незабутнім і особливим, веселим і запальним, незвичайним і цікавим для гостей міста і для самих жителів.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті гурти, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста в Вінниці 2020

Шановні жителі та гості міста, в зв'язку з пандемією коронавирусной інфекції COVID-19, і відповідними обмеженнями, більшість заходів, присвячених Дню міста, в цьому році будуть проходити в режимі онлайн. Основне святкування переноситься на 2021 рік.

Бережіть себе. Залишайтеся вдома. При виході на вулицю користуйтеся засобами індивідуального захисту. По можливості уникайте великих скупчень людей.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 января 2020