243
День міста у Вінниці 2020. Програма свята

День міста у Вінниці 2020. Програма свята

Сб, 12 сентября 2020
Винница, Украина
Винница [на карте]

Одним з найулюбленіших і популярних свят в нашій країні по праву вважається День міста. Будь-яке місто індивідуальне своєю історією і культурою, подіями, трудовими, творчими, спортивними та іншими досягненнями. В день проведення свята Дня міста у 2020 році можна буде побачити частинку душі городян, їх настрій і ставлення до самого міста.

Всі зусилля організаторів свята Дня міста - спрямовані на те, щоб показати все найкраще, чого домоглося, чим славилося і славиться зараз місто. Ці люди прагнуть зробити міське свято 2020 року найбільш яскравим, незабутнім і особливим, веселим і запальним, незвичайним і цікавим для гостей міста і для самих жителів.

День міста - це найголовніший і масштабне свято для населення, так як адміністрація запрошує виступати знамениті гурти, і влаштовує велике яскраве гуляння для жителів. На свято Дня міста все намагаються прийти з сім'ями, друзями, рідними, дітьми і насолодитися загальною святковою атмосферою.


Повна програма на день міста в Вінниці 2020

Шановні жителі та гості міста, в зв'язку з пандемією коронавирусной інфекції COVID-19, і відповідними обмеженнями, більшість заходів, присвячених Дню міста, в цьому році будуть проходити в режимі онлайн. Основне святкування переноситься на 2021 рік.

Бережіть себе. Залишайтеся вдома. При виході на вулицю користуйтеся засобами індивідуального захисту. По можливості уникайте великих скупчень людей.Ключевые слова: афіша Вінниця, День міста Вінниця, день міста Вінниця 2020, 2020, день міста, Повна програма, святкові заходи, день міста 2020, програма, що буде, куди піти, яка програма, події на день міста, салют

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 29 января 2020