215
Вистава «Сублімація любові»

Вистава «Сублімація любові»

Чт, 29 сентября 2016, 19:00
Винница, Украина
Дом Офицеров [на карте]
(0432)57-55-55

Одна з кращих театральних прем’єр 2016 року!

Іскрометна комедія «Сублімація любові» з незрівнянною Ольгою Сумською, народним артистом України Євгеном Паперним і заслуженим артистом України Віталієм Борисюком у головних ролях!

29 вересня о 19.00 у Будинку офіцерів вінничан чекає захоплююча подорож у світ театру і гумору! Улюблені та відомі на всю країну актори запросять вас поринути у яскраву атмосферу сучасної п'єси.

«Сублімація любові» - це італійські пристрасті, непередбачувані повороти сюжету, інтриги, неперевершена гра акторів та, звісно ж, сміх до сліз! Завдяки круто закрученому сюжету цю комедію глядачі дивляться на одному диханні!

Квитки на виставу вже у продажу! Вартість - 100-320 гривень.

Прямо зараз купуйте в один клік на сайті http://bilet.vn.ua/, запитуйте у касах ТСК «Магігранд» (2 поверх), Вінницького театру імені Садовського і Будинку офіцерів.

Безкоштовну доставку квитків у будь-яку точку Вінниці замовляйте за телефоном: (0432)57-55-55.

Пригощає ресторан «Тифліс».

Організатор – Компанія «ВІННИЦЯ КОНЦЕРТ».

За сюжетом, чарівна журналістка, сеньйорита Паола (Ольга Сумська), з першого погляду підкорює серце поважного політика, синьйора Леоне (Євгеній Паперний). Леоне, перебуваючи у досить поважному віці, до нестями закоханий у молоденьку спокусницю. Але, на жаль, похилий вік і відсутність чоловічої харизми заважають депутату завоювати Паолу. Однак Леоне не здається. Він укладає договір з молодим, нікому невідомим драматургом П'єтро(Віталій Борисюк) і публічно видає його літературні твори за свої. Леоне отримує славу та успіх, а П'єтро - прихильність і палкі поцілунки Паоли. А може ця підступна бестія веде подвійну гру?...

Фінал вистави буде по-справжньому несподіваним!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 03 августа 2016

Другие города

28 сентября
Хмельницкий
Муздрамтеатр им. М.Старицкого
04 октября
Львов
Театр оперы и балета