17
Vivienne Mort у Вінниці

Vivienne Mort у Вінниці

Вс, 31 октября 2021, 19:00
Винница, Украина
Дом Офицеров [на карте]

Vivienne Mort із концертом у Вінниці!

Відомий інді-рок-гурт Vivienne Mort на чолі із Даніелою Заюшкіною вирушає у всеукраїнський тур. В рамках магічного весняного туру музиканти дадуть ексклюзивний концерт 31-го жовтня 2021 року в Будинку офіцерів. За словами самих учасників колективу, це буде останній концерт перед творчою паузою на поки що не визначений термін. Тож не пропусти нагоди насолодитися неземною музикою гурту наживо!

Vivienne Mort – одна із творчих одиниць у музичному різноманітті, яка не потребує представлення. Вони улюбленці українського слухача, адже їхня музика зачаровує своєю глибиною та неординарністю, тексти проникають у серця, а манера виконання закохує у себе назавжди.

Композиції колективу ніби заплутані лісові стежки інді-року, бароко-попу та фольку, кожна з яких веде тебе до непізнаного та казкового. На рахунку Vivienne Mort 6 студійних альбомів, сотні неповторних сольників та виступи на наймасштабніших музичних фестах країни.

Ми, так само як і ти, шоковані тим фактом, що цей тур під символічної назвою «Vivienne Mort. Fin de la première partie» (Кінець першого розділу) може стати для колективу прощальним.

5 причин піти на концерт Vivienne Mort у Вінниці:

Гурт знову збереться у повному складі, аби подарувати тобі незабутнє живе виконання твоїх улюблених хітів: «Пташечка», «Іній», «Сліди маленьких рук» та ін.

Кожен концерт колективу – це певного роду лабораторія алхіміків, які чарують над емоціями та почуттями слухача. Приходь аби особисто відчути ці музичні чари!

Не прогав нагоду стати безпосереднім учасником музичного дійства від Vivienne Mort, адже музиканти не лише співають пісень, а й співпрацюють з найкращими професіоналами у сфері звукового та світлового оформлення, то ж на тебе чекають сильні та яскраві враження. Недарма Vivienne Mort вирушають у весняний тур.

Весна – це ж пора натхнення! А хто ще з українських гуртів здатен так надихати прихильників, як вони!

«Кінець першого розділу», можливо, стане початком нової книги… А поки що давай насолоджуватися творчістю улюбленого гурту на сольнику у твоєму місті!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июня 2021

Другие города

25 октября
Луцк
Театр ім. Т. Г. Шевченка
26 октября
Ровно
Будинок Культури
27 октября
Львов
Malevich Concert Arena
28 октября
Ивано-Франковск
Театр им. И. Франко
29 октября
Хмельницкий
Филармония
07 ноября
Полтава
Villa Крокодила
08 ноября
Харьков
Театр им. Шевченко
09 ноября
Днепр
Филармония
13 ноября
Запорожье
Филармония
14 ноября
Николаев
Концерт-Холл "Юность"
15 ноября
Одесса
Театр им. В. Василько
16 ноября
Кропивницкий
Филармония
17 ноября
Черкассы
ДК "Дружба народов"
19 ноября
Киев
МЦКМ