5452
Повітроплавний фестиваль «Монгольф'єрія. Квітуча країна» 2017

Повітроплавний фестиваль «Монгольф'єрія. Квітуча країна» 2017

01 июня — 05 июня 2017
Умань, Украина
Умань [на карте]
+38 067 500 30 45

Найяскравіша подія року - фестиваль повітряних куль "Монгольф'єрія. Квітуча країна" в Умані!

1-5 червня близька 10-ти повітряних куль піднімуться в небо над Уманню. В місті відбудеться міжнародний повітроплавний фестиваль «Монгольф'єрія. Квітуча країна», Відкритий кубок Черкаської області з повітроплавного спорту та відкриття першої в Україні парабалунінгової (повітроплавально-парашутної) зони з екстрим-програмою від найактивніших парашутистів країни – команди Lucid dreams project.

Чотири дні справжнього небесного шоу для уманчан влаштують повітроплавні екіпажі з України та Європи, які продемонструють свою майстерність, як на показових польотах, так і під час виконання спортивних завдань.

На гостей фестивалю чекає:

- видовищні польоти на повітряних кулях, які відкриють для вас неймовірні краєвиди Умані;

- запеклі змагання з повітроплавного спорту, поєднані з розважальне шоу за участю повітряних куль з польотними завданнями;

- бейс-джампінг (парні та поодинокі стрибки з повітряної кулі з димовими шашками, екстремальні стрибки та катання на тарзанках, що прикріплені до повітряних куль) та слеклайн (ходіння по натягнутій стропі між тепловими аеростатами);

- можливість зробити яскраві фото та отримати позитивні враження;

- вечірнє світлове шоу повітряних куль.

Повітроплавна програма можлива за умови сприятливої погоди і поривах вітру не більше 4м/с).

Переможець Відкритого кубку Черкаської області з повітроплавного спорту отримає унікальну скульптуру відомого митця Олексія Шевчука, який у свій час жив і творив в Умані.

Організатор фестивалю – Федерація повітроплавання та авіамоделювання Черкаської області при підтримці Повітроплавного товариства «Монгольф’єр» та Школи пілотів Київського повітроплавного товариства.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 18 мая 2017