18
Афіша лютий 2022. Театр-лабораторія Vie

Афіша лютий 2022. Театр-лабораторія Vie

05 февраля — 27 февраля 2022
Запорожье, Украина
Театр VIE [на карте]

Запорізький муніципальний театр - лабораторія «VIE»

Репертуар на лютий 2022 р.

1) 5 та 6 лютого, Сб.Нд., 17:00

«УСТРИЦА И РОЗА или Белая Кошка с разными глазами», фантастична драма за п'єсою Володимира Ступинского.

Діалоги на друкарській машинці в одній дії.

У будь-якої людини настає момент, коли йому здається, що все життя руйнується: робота, любов, творчість, сім'я і що вже нічого не можна змінити. І ти закриваєшся від навколишнього світу, немов устриця в своїй раковині. Залишається лише смуток, меланхолія і споглядання власного самотності.

Але приходить час, коли ти наважуєшся подивитися на себе з боку, та почути своє внутрішнє «я». І можливо в цей момент задати собі найголовніші питання: хто ти? І що тобі потрібно від власного життя? А відповіді лежать на поверхні ... точніше всередині тебе. Головне частіше прислухатися до свого внутрішнього «я» і жити в гармонії зі своїм внутрішнім світом, тоді тільки можна знайти шлях до вирішення багатьох питань.

«А Майбутнє - лише один випадковий варіант з нескінченного числа можливих продовжень. Ти можеш викинути цигарку в калюжу, можеш затягнутися, можеш, застуджене покашлюючи, підійти до таксофону, набрати напівзабутий номер і ... Це все готово стати твоїм Майбутнім. »- В. Ступинский.

Режисер: Геннадій Широченко

Тривалість:60 хвилин в одну дію.

Вистава російською мовою.

Ціна- 100 грн

2) 12- 13 лютого , Сб.Нд., 17:00

«Муж на час» оптимістичний абсурд, за п’єсою Ханоха Левина

Комедія розгортається в двох квартирах, чарівних незаміжніх дівчин з дивними іменами Пукіца і Бульба, до яких в гості приходять Холостяки теж з не менш дивними іменами Знайдух і Гауніно. Саме в пошуках своєї другої половинки вони приходять, йдуть, залишаються, сваряться і миряться. І всі ці митарства від бажання створити сім'ю, знайти людину з якою можна засипати і прокидатися, радіти спільному життю, і зі спокійною душею провести залишок днів. Можливо все почалося з того, що Холостяк Знайдух, йдучи робити пропозицію своїй обраниці серця Пукіці, задумався на сходовому майданчику "А чого душі хочеться насправді, сімейного вогнища чи свободи холостяка?" ...Чим закінчаться ці роздуми для всіх персонажів Ви можете подивитися у виставі «Холостяк і ...»

Режисер: Геннадій Широченко

Тривалість: 75 хвилин в одну дію.

Вистава російською мовою.

Ціна- 100 грн

3) 19-20 лютого ,Сб.Нд., 17:00

«Холостяк і ...» анекдот з неочікуваним фіналом, за п’єсою Дональда Черчилля «ДЕКОРАТОР».

Якщо вам здається, що ваше життя невдале і нікчемне,- не падайте духом! Часто доля дарує нам шанси, які схожі на анекдот.

Спільний проект театру «Корибант» та театру-лабораторії «Ві». Легка невимушена комедія для заміжніх жінок і самотніх чоловіків.

Режиссер : Андрій Романов

Тривалість -120 хвилин, у дві дії.

Вистава російською мовою.

Ціна- 100 грн

4) 26 - 27 лютого , Сб.Нд., 17:00

ПРЕМ’ЄРА «radioHAMLET» трагедія за п’єсою Вільяма Шекспіра у перекладі Юрія Андруховича.

Театр «VIE» пише власну версію головної п‘єси людства.

Сміливо та по-тарантинівськи показує Гамлета не меланхолійною жертвою, а жорстоким вбивцею, чиї руки забруднені кров‘ю не менш ніж у інших представників данського королівства.

Навіть, якщо ви вважаєте що знаєте п‘єсу , ви все одно не зможете дати відповідь, яка на вас чекає вистава, доти не побачити ії на власні очі.

Режиссер : ЯшаГудзенко

Тривалість -140 хвилин, у дві дії.

Вистава укранською мовою.

Ціна- 150 грн© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 января 2022

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все