105
Інтерв'ю з другом. Запорізька нова драма

Інтерв'ю з другом. Запорізька нова драма

Сб, 20 мая 2017, 19:00
Вс, 21 мая 2017, 19:00
Запорожье, Украина
Областной центр молодежи [на карте]

20 та 21 травня о 19.00 - 2 дні поспіль! - у театрі Запорізька нова драма (Loft MLYN, вул. Серікова, 30) відбудуться прем'єрні покази відвертої вистави про українську сексуальність від доктора філософії Люблінського університету.

Театр "Запорізька нова драма" продовжує працювати з текстами молодих українських драматургів. Цього разу разу ми обрали гостру та провокативну п'єсу львівського драматурга Андрія Бондаренко. Це - перший досвід роботи акторів з документальним текстом: адже, як говорить сам Андрій - в основі "Інтерв'ю з другом" лежить розповідь реального львів'янина.

Головний фокус історії - історія знайомства Назара, "зайвої людини" і безробітного (стверджує, що працює на стройці) з проституткою Ірою на одній з львівських вулиць. У нього нема і не буде грошей, що "зняти" її, вона - поки не має замовлення, тож герої можуть спілкуватись. Де завершиться ця розмова з огляду на запропоновані обставини?

Про роботу над виставою розповідає режисерка, Анастасія Косодій: “Для мене “Інтерв'ю...” - це, перш за все, пошук мови. З самого початку я знала, що п'єса документальна, згодом навіть познайомилась з донором вербатіму (незабутня зустріч у просторі львівських генделей). П'єса Андрія монологічна, це довга розповідь про випите і викурене, маму, бабцю в Стрию, граматику замужніх женщін у фейсбуку, проститутку Іру і стосунки з нею — такі ламані і невдалі, ну і загалом про якесь катастрофічне невміння будувати стосунки, невміння говорити, формулювати ставлення одне до одного по-людськи. От і герой у виставі — постійно намагається знайти власну мову, але як?”

Обмеження у віці 18+

Вхід за благодійними внесками від 50 грн.

Детальна інформація за телефоном: 068-254-59-59


Театр “Запорізька нова драма” (#ЗапорізькаНоваДрама) створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напів-документальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), взяла участь у фестивалях “Східний Експресс” (м. Сєвєродонецьк), “Я і Села Брук” (м. Харків), та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві (PostPlay театр), Львів (Перша сцена сучасної драматургії Драма.ua), Сєвєродонецьк (Громадський Майданчик “ХочуБуду”). Головний фокус роботи театру — робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п'єси, актуальні поточній реальності навколо нас.

Сьогодні Запорізька нова драма працює за новим графіком для зручності глядача. Це - 2 вистави, 2 дні поспіль у зручний час© md-eksperiment.org

Опубликовано: 17 апреля 2017

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все