115
Міністерство освіти та науки України. Запорізька нова драма

Міністерство освіти та науки України. Запорізька нова драма

Сб, 01 июля 2017, 19:00
Вс, 02 июля 2017, 19:00
Запорожье, Украина
Loft MLYN [на карте]
068-254-59-59

Вперше у відремонтованому об’єднаними зусиллями запоріжців театрі Запорізька нова драма!

У театрі Запорізька нова драма (арт-центр Лофт МЛИН, вул. Серікова, 30) відбудеться вистава «Міністерство освіти та науки України» за п’єсою Анастасії Косодій.

Вистава «Міністерство...» брала участь у фестивалі Запорізька книжкова толока (Ніч українскьої драми), давалась на гастролях у PostPlay театрі (Київ), їздила на театральний фестиваль «Східний експрес» у Сєвєродонецьку та брала участь у конкурсі на фестивалі «Я і Стела Брук» у Харкові. Тепер мандрівники у часі знов повертаються до Запоріжжя!

«Міністерство освіти та науки України» поставлена та грається Ольгою Донік та Павлом Неброєвим.

«Ваня – агроном і живе у 2075 році. Його дружина, Таня, мандрівник у часі. В будні вона подорожує українським минулим, а додому повертається на вихідні. Одного дня Таня не повертається» – розповідає драматургиня про п’єсу.

Детальна інформація за телефоном: 068-254-59-59


Театр “Запорізька нова драма” (#ЗапорізькаНоваДрама) створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напів-документальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), взяла участь у фестивалях “Східний Експресс” (м. Сєвєродонецьк), “Я і Села Брук” (м. Харків), та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві (PostPlay театр), Львів (Перша сцена сучасної драматургії Драма.ua), Сєвєродонецьк (Громадський Майданчик “ХочуБуду”). Головний фокус роботи театру — робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п'єси, актуальні поточній реальності навколо нас.

Вхід на виставу за благодійним внеском від 50 грн.

18+© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 июня 2017

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все