112
Серые будни енотов. Запорізька нова драма

Серые будни енотов. Запорізька нова драма

Сб, 27 мая 2017, 19:00
Запорожье, Украина
Loft MLYN [на карте]
068-254-59-59

ВПЕРШЕ – карколомна читка «Серые будни енотов» від театру «Запорізька нова драма»

27 травня о 19.00 – у театрі Запорізька нова драма (Loft MLYN, вул. Серікова, 30) відбудеться читання п’єси найзагадковішого драматурга нового українського театру.

Театр «Запорізька нова драма» продовжує залучати до співпраці провідних українських митців, і у ці вихідні запорізький глядач матиме змогу познайомитись з Олегом Юнішем – драматугом, чиї п’єси представлені в репертуарі не тільки в українських, але й європейських театрів, в той час як сам драматург завбачливо лишається у тіні. Цієї суботи, 27 травня, Олег Юніш вперше офіційно відвідає читання своєї п’єси, тож запорізький глядач має змогу пешим дізнатись – як виглядає автор карколомних історій у стилі Тарантіно та братів Коенів.

Обмеження у віці 18+

Вхід за благодійними внесками від 70 грн

Бонус від театру для журналістів – безкоштовний коктейль «Кривава Мері».

Детальна інформація за телефоном: 068-254-59-59


Театр “Запорізька нова драма” (#ЗапорізькаНоваДрама) створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напів-документальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), взяла участь у фестивалях “Східний Експресс” (м. Сєвєродонецьк), “Я і Села Брук” (м. Харків), та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві (PostPlay театр), Львів (Перша сцена сучасної драматургії Драма.ua), Сєвєродонецьк (Громадський Майданчик “ХочуБуду”). Головний фокус роботи театру — робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п'єси, актуальні поточній реальності навколо нас.

Сьогодні Запорізька нова драма працює за новим графіком для зручності глядача. Це - 2 вистави, 2 дні поспіль у зручний час щовихідних!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 мая 2017

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все