113
Сестра. Запорізька нова драма

Сестра. Запорізька нова драма

Сб, 03 июня 2017, 19:00
Вс, 04 июня 2017, 19:00
Запорожье, Украина
Loft MLYN [на карте]
068-254-59-59

3 та 4 червня о 19:00 оновлений (так-так, готуємо для вас великий сюрприз!) театр Запорізька нова драма зустрічає запоріжців і гостей міста з виставою «Сестра».

«П’єса написана весною 2016-го, - розповідає драматургиня Анастасія Косодій, - це такий собі мікс театральної та особисої «незносності буття». Наш театр тоді завершив роботу над великою виставою і мені хотілось чогось мінімалістичного, на двох акторок, і більше про особисте. Репетиції тривали 5 місяців і в результаті вийшло лабораторне дослідження меж болю. «Сестра» - це той сценічний мінімалізм, який завжди не такий, як здається. Він має насправді кілька сюжетних варіантів і відповідає саме тому некомфортному театру, де можна все. Окрім, звісно, сну».

Коли з нами трапляються неприємні, страшні речі, або навпаки не відбувається нічого, ми намагаємось сховатись від цього.

Так, вистава відповідає на питання, що буде, якщо тиждень просидіти у шафі? Що буде, якщо передплатити журнал "Хортиця"? Що буде, якщо продати квартиру, подаровану заводом? Або перелічити усі речі, які завдають болю?

Двоє сестер очікують відповіді на ці питання, глядачі – разом з ними.

Тривалість вистави – 40 хвилин. Вхід на виставу за благодійними внесками від 50 грн.

Детальна інформація за телефоном: 068-254-59-59


Театр “Запорізька нова драма” (#ЗапорізькаНоваДрама) створений 24 серпня 2014 року. Датою відліку вважається напів-документальна вистава “Котел”, вперше зіграна простонеба. За час існування трупа театру здійснила постановки чотирьох вистав, організувала фестивалі “Дні української драми” (в рамках фестивалю “З країни в Україну”) та “Ніч української драми” (в рамках фестивалю “Запорізька книжкова толока”), взяла участь у фестивалях “Східний Експресс” (м. Сєвєродонецьк), “Я і Села Брук” (м. Харків), та з гастролями відвідала мистецькі платформи у Києві (PostPlay театр), Львів (Перша сцена сучасної драматургії Драма.ua), Сєвєродонецьк (Громадський Майданчик “ХочуБуду”). Головний фокус роботи театру — робота з новою українською драмою, молодими драматургами, які пишуть п'єси, актуальні поточній реальності навколо нас.

Сьогодні Запорізька нова драма працює за новим графіком для зручності глядача. Це - 2 вистави, 2 дні поспіль у зручний час щовихідних!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 30 мая 2017

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все