5142
Фестиваль духовної та патріотичної лірики Гурби 2017

Фестиваль духовної та патріотичної лірики Гурби 2017

Сб, 15 июля 2017, 10:00
Здолбунів, Украина
Гурби [на карте]

У суботу, 15 липня, у заповідному урочищі Гурби, що у Здолбунівському районі Рівненської області, відбудеться фестиваль духовної та патріотичної лірики "Гурби 2017". Початок о 10.00.

А зараз – увага! Під час фестивалю відбудеться презентація збірки поетичних та прозових творів, авторами яких є наймолодші письменники Рівненської області. На початку 2017 року діти, чиї батьки беруть участь у військових діях на сході України, стали учасниками літературного проекту, який організували рівненські письменники за підтримки місцевих державних установ. У результаті було видано альманах "Ангел на ротації", який вмістив твори талановитих діток на тему любові до батьків та до рідного краю.

Під час мистецької події відбудуться також презентації книг письменників-воїнів Сергія Пантюка та Олекси Бика, виступи українських бардів, імпреза "Діти з каменю" поблизу монументу дітей-героїв Гурб за участю зразкового вокального ансамблю "Паросток" та літературного об’єднання "Літера".

Також на гостей фестивалю чекає виставка-пленер сучасних українських художників та народних майстрів, літературний перфоманс "Голос з криївки", гутірка "Вірші біля вогню".

Захід пройде за підтримки Здолбунівської РДА та районної ради, Рівненсько-Острозької єпархії УПЦ КП.

Фесиваль відбудеться у рамках Всеукраїнського арт-семінару "КУСТ", що триватиме з 12-го до 16 липня на Рівненщині.

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 июля 2017