Екологічний арт-проект.

звернути увагу на кімнатні рослини.The Andrea Air Purifier

    Новий спосіб очищення повітря за рахунок рослин запропонували французькі винахідники. Отримавши високу оцінку наукової спільноти, пристрій з'явився вже у продажу.



    У Франції вирішили звернути увагу на кімнатні рослини. Тепер за допомогою спеціального пристрою їх здатність покращувати якість повітря навколо себе збільшилася.

    Оригінальний очищувач «The Andrea Air Purifier» був розроблений дизайнером Меттью Леханнур і професором Гарвардського університету Девідом Едвардсом. Пристрій вкрай простий у використанні: будь-яка рослина поміщається в корпус із пластику з вбудованим вентилятором, LED-світлодіодом і посудиною з водою. Вентилятор підсилює проходження забрудненого повітря крізь листя і воду. Важливо, що витрати електроенергії, що споживаються пристроєм нікчемно малі, а всередині нього можна помістити абсолютно будь-яку рослину. Вартість «The Andrea Air Purifier» - близько 310 $.

    Розробники спочатку створювали пристрій як арт-проект, і він навіть був представлений в музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку. Трохи пізніше проект відзначило нагородами наукове співтовариство.

 



Ключевые слова: очищення повітря за рахунок рослин,французькі винахідники,звернути увагу на кімнатні рослини,The Andrea Air Purifier,арт-проект

Читайте также