XV Міжнародий театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» 2013

XV Міжнародий театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» 2013

ПРОГРАМА проведення XV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» 2013


 

Дата

 

Захід

Місце проведення

 

 

 

 

 

 

24 травня

П’ятниця

13.00

Прес-конференція присвячена відкриттю фестивалю

Театр-кафе

 

18.00

Карнавальна хода присвячена відкриттю фестивалю

Вулиці міста

 

19:00

Відкриття фестивалю на площі

Театральна площа

 

19.30

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша,             ( І. Котляревський) «Енеїда»

Велика сцена

 

22.00

Тбіліський  російський драматичний театр ім. О. Грибоєдова,  (Е. Радзінський) «Вбити чоловіка» (Грузія)

Театр-кафе

 

 

 

25 травня

Субота

17:00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша,                (Р. Неш) «Продавець дощу»

Велика сцена

20:00

Государственный театр для детей и юношества «Свободное пространство», (А. Пушкин) «Моцарт и Сальери» (г. Орел, Россия)

Театр-кафе

20.00

СТБ колектив театру міста Брага, (Франц Ксавьєр Кройц) «Концерт на замовлення» (Португалія)

Театр під дахом

21.00

Львівський академічний духовний театр «Воскресіння», (А. Чєхов) «Вишневий сад»

Театральна площа

 

26 травня

Неділя

 

17:00

Государственный театр для детей и юношества «Свободное пространство» (И. Бабель) «Биндюжник и король» (Россия, г. Орел).

Велика сцена

19:00

I.T.PER (українська театральна група), Cie Sens Dessous Dessus (Франція), Національний центр театрального мистецтва ім. Леся Курбаса,  «Обережно: крихке!»

Театр під дахом

21:00

Національний академічний драматичний театр ім. Я. Коласа, (У. Шекспір) «Макбет». (Білорусь, м. Вітебськ)

Чумацька криниця

 

27 травня

Понеділок

18:00

Київський академічний театр драми та комедії на Лівому березі Дніпра, (А. Крим) «Дзвінок з минулого»

Велика сцена

 

21:00

Международный театральный фестиваль моноспектаклей ZVAIGZNE,                (А. Куприн) «Гранатовый браслет» (Латвия, г. Рига)

Театр-кафе

28 травня

Вівторок

 

11:00

Херсонський обласний академічний театр ляльок,  (Д. Родарі) «Чіполліно або історія одного карнавалу»

Театр ляльок

18:00

Миколаївський український академічний театр драми та музичної комедії,                       (Є. Муравйов) «Леонардо»

Велика сцена

21:00

Театр Одесского разлива «Ланжерон», (А. Бирштейн) «Вы меня улыбнули»

Театр-кафе

21:00

Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, (Т. Ружевич) «Стара жінка висиджує» (моно вистава Лариси Кадирової)

Театр під дахом

29 травня

Середа

18:00

Драматичний театр ім. Йокая, (О. Дюма) «Граф Монте Крісто» (м. Бекешчаба, Угорщина)

Велика сцена

18:00

«Театр на Нежинской», (А. Мардань) «Меню» (Одесса)

Театр ляльок

21:00

Придністровський державний театр драми та комедії ім. Аронецької (Тираспіль), «Друга смерть Жанни»

Театр під дахом

21:00

Государственный русский драматический театр Республики Мордовия,                    (К. Сумидзу), «Актерское гримерная», (Россия, г. Саранск)

Театр-кафе

 

 

 

30 травня

Четвер

12:00

Драматичний театр «Fany Tardinni»  (А. Загарелі), «Сваха» (м. Галац, Румунія)

Велика сцена

18:00

Державний музичний театр, (Ф. Гарсіа Лорка) «Кроваве весілля» (м. Клайпеда, Литва)

Велика сцена

21:00

Єрусалимський театр «Тарантас», (А. Гов) «О, Боже!» (Ізраїль)

Театр під дахом

 

21.00

Государственный русский драматический театр Республики Мордовия,               (У. Хуб) «У ковчега в восемь», (Россия, г. Саранск)

Театр-кафе

 

 

 

31 травня

п’ятниця

18:00

Республіканський театр білоруської драматургії,  (Я. Купала) «Адвєчна пєсня» (м. Мінськ, Білорусь)

Велика сцена

18:00

Київський академічний драматичний театр на Подолі, (А. Крим) «Лист Богу»

Театр ляльок

21:00

Театральний капустник

Велика сцена

 

 

1 червня

Субота

12:00

Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Куліша,       (С. Новачук) «Зачарований острів»

Велика сцена

18:00

Башкирский государственный академический театр драмы им. Мажита Гафури, (А. Кивиряхк) «Цыпленок с азбуки» (г. Уфа, Россия)

Театр - кафе

18:00

Київський національний драматичний театр ім. І.Франка, (В. Стефаник) «MORITURI TE SALUTANT або У нас все всято»

Театр під дахом

20:00

Театральна компанія «Бенюк і Хостікоєв», (С. Гулак-Артемовський) «Задунаєць за порогом»

Набережна Парку Слави

21:00

«Театр Ч», (А. Міцкевич) «Діди» (м. Мінськ, Білорусь)

Велика сцена

2 червня

Неділя

17:00

Донецький національний академічний український музично-драматичний театр, (М. Куліш) «Тьотя Мотя прієхала…»

Велика сцена

20:00

Гала-концерт – нагородження переможців

Театральна площа

 

Організаційний комітет фестивалю:

Президент фестивалю – генеральний директор-художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, заслужений діяч мистецтв України – Олександр Книга.

Голова оргкомітету фестивалю – директор ТОВ «Фестивальний центр» – Олександр Мудрий.

Адреса:
73003, Україна, м. Херсон, вул.. Горького 7
тел.: 0552 49 10 22, 050 746 85 90
e-mail: festivalcenter@mail.ru, skype: alejsabio

Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» 2013 (24.05-2.06.2013)



Все фестивали 2013





Ключевые слова: melpomena,XV Міжнародий театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» 2013,Організаційний комітет фестивалю,Президент фестивалю,Фестивальний центр,Олександр Мудрий,Театр на Нежинской,Тбіліський російський драматичний театр

Читайте также