Львівський День батяра відвідало понад 30 тис. мешканців та гостей міста

Львівський День батяра відвідало понад 30 тис. мешканців та гостей міста

У Львові з  10 по 11 травня в рамках святкування Дня міста вже в шосте пройшло міське свято «День батяра».


За словами організаторів цього року подію відвідала рекордна кількість гостей, а це  понад 30 тис. осіб. Два дні відвідувачі свята гуляли на площі Ринок разом з стильними батярами, співали пісень, танцювали та навіть пройшли посвяту у справжні батяри.

                    «VI міське свято «День Батяра у Львові», було дуже популярним, адже проходило в рамках святкування Дня міста. Окрім цього, до програми святкувань цього року ми додали  багато нових атракцій та концертних виступів. Вперше відбувся Чемпіонат львівських кнай, в рамках якого гості фестивалю безкоштовно куштували пиво та оцінювали місцеві кнайпи. Окрім цього, на сцені Фестивалю відбулись презентація нових батярських пісень у виконанні Віктора Морозова і батяр-бенду «Галичина» та конкурс кавер-гуртів  «IdeaFest». Окрім цього, спеціально запрошений неперевершений Орест Лютий провів на святі «Лагідну укранізацію»,- розповів Андрій Сидор, директор свята «День батяра у Львові».

              Отож, згідно з підсумками VI  Міське свято «День батяра у Львові»:

 • Свято відвідало понад 30 тисяч львів'ян та гостей міста.
 • У Батярській канцелярії 675 відвідувачів свята пройшли посвяту у батяри та отримали справженє батярське посвідчення. Окрім цього, під час свята було поновлено … батярських посвідчень виданих минулих років.
 • На Батярському бетонному заводі гості свята зробили 58 відбитків рук та ніг, що довго нагадуватиме їм про веселі батярські вихідні. Найменшому учаснику свята, що залишив свій відбиток рук та ніг виповнилось лише 6 місяців.
 • Близько тисячу пострілів з рогатки по пляшках було зроблено у Батярському тирі. На  таку розвагу було використано пів мішка квасолі.
 • Два дні на площі Ринок тривали майстер-класи з батярських танців, у яких взяло участь понад 100 охочих.
 • В рамках свята відбувся Фестиваль львівських кавер-гуртів - IdeaFest, в якому змагались 10 кавер-гуртів. Перемогу та сертифікат на зйомку власного промо-ролику здобув гурт «Bubblehead».
 • Понад 1,5 тисячі гостей міста вирушили у «Пивний тур», учасники якого завдяки Фестивальному кухлю безкоштовно смакували і оцінювали пиво найкращих львівських кнайп.
 • 9 львівських закладів змагались за звання кращої кнайпи із своїм фірмовим пивом. Львів’яни та гості міста дали свої голоси за ресторан стек-хаус «The Гриль», що знаходиться на вул.Театральній, 22.
 • В рамках Свята на головній сцені були презентовані нові батярські пісні з альбому «Батарський блюз» у виконанні Віктора Морозова та батяр-бенду «Галичина».
 • У «Пошті твоїх ідей», що працювала протягом свят, було відправлено понад 1,5 тисячі листівок, частина з них вирушила до Америки, Німеччини, Англії та Голандії.
 • Гості свята мали можливість презентувати свою цікаву ідею у «Місце твоїх ідей», яке відкрили в рамках Дня батяра. Під час свят організатори «Місце твоїх ідей» - «ІдеяБанк», назбирали близько півсотні різноманітних ідей, найкраща з яких отримає 5 000 тисяч грн. на реалізацію.
 • Орест Лютий провів в рамках Дня батяра «Лагідну укранізацію». Саме такий музично-культурологічний проект було представлено гостям свята.

              Не встигне місто Лева отямитись від бурхливих травневих святкувань як вже незабаром на львів’ян та гостей міста чекає, ще одна велика гастрономічна подія. Фестиваль «Львів на тарілці», який пройде 28-30 червня, готує для відвідувачів цікаві майстер-класи, дегустації та особливу гала-вечерю, де запрезентують все багатство львівської кухні.Ключевые слова: День батяра,У Львові,праздник,На Батярському бетонному заводі гості свята зробили,куда пойти,новости львова,Не встигне місто Лева отямитись

Читайте также