АнтитілА поздоровили киян з Днем міста та пишуть музику для кіно

антитела 2013

26 травня АнтитілА мали нагоду поздоровити всіх киян та гостей міста з Днем Києва, відігравши свою концертну програму на головній сцені столиці, що була розташована на Майдані Незалежності.


Музичний подарунок від Антитіл сподобався глядачам святкового концерту, що було зрозуміло з того, як тепло публіка зустрічала кожну пісню, та і самі хлопці отримали велике задоволення від вдалого концерту.

А в перерві між виступами зірок української естради на головній сцені столиці, глядачі заходу мали змогу спостерігати за фіналом конкурсу «Футбольна Королева» від НСК «Олімпійськиий». Одним із членів журі був вокаліст гурту АнтитілА Тарас Тополя, він безпосередньо мав нагоду долучитися до «королівської церемонії» обрання найкрасивішої дівчини конкурсу.

Тим часом, ще одна цікава новина для прихильників гурту надійшла зі світу кінематографу – АнтитілА напишуть музику до нового комедійного скетчкому «В мережі», що з’явиться в ефірі каналу 1+1. Окрім музики, Тарас Тополя напише слова та заспіває головну музичну тему скетчкому. Розповідатися у скетчах «В мережі» буде про все,  що пов'язане із сучасними технічними приладами, гаджетами.

А вже 30 травня на каналі М1 в ранковому шоу «Guten Morgen» відбудеться довгоочікувана прем’єра нової відеороботи Антитіл «Їдем-їдем (Мова)», режисером якої виступив давній друг хлопців Олексій Веренчик разом з HEADSHOT STUDIO. Нагадаємо, що презентація відео «Їдем-їдем (Мова)» відбулася 18 травня під час київського концерту на честь 5-ти річчя створення гурту, та була дуже тепло сприйнята прихильниками Антитіл.

АнтитілА відіграли останній концерт всеукраїнського туру «МОВА»

31 травня АнтитілА гратимуть на мотофестивалі «Тарасова Гора 2013» у місті Переяслав-Хмельницький. АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Львів 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Івано-Франківськ 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Чернівці 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Калуш 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Рівне 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Луцьк 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Костопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Тернопіль 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Вінниця 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Жмеринка 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Хмельницький 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Кіровоград 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Стрий 2014

АнтитілА – великий тур «Над полюсами» Трускавець 2014


 Ключевые слова: гурт АнтитілА,поздоровили киян з Днем міста,пишуть музику для кіно,фестиваль тарасова гора 2013,альбом антитіла мова

Читайте также