На етнофестивалі «Підкамінь» одружитись зможе кожен

весілля на фестивалі підкамінь

Фестиваль «Підкамінь» продовжує традицію одруження закоханих! Третій рік поспіль молодята їдуть на «Підкамінь», щоб поєднати свої серця у шлюбі.

Традицію започаткував Олександр Солонтай, громадський активіст із Закарпаття, який на сцені фестивалю одружився з коханою Олесею.

«Коли чоловік запропонував мені одружитись на фестивалі, це було справжньою несподіванкою. Мені дуже подобається атмосфера свята, театру й сцени, тому я із задоволенням погодилась і підтримала цю чудову ідею. Ми хотіли запросити усіх наших друзів до себе на весілля – і це нам вдалось! Ми зробили великий празник для всіх!», - ділиться приємними спогадами про своє весілля Олеся Солонтай.

Щоб стати на весільний рушничок з коханими на «Підкамені», варто поспішити із заявою. Відповідно до українського законодавства, останній день подачі відповідної заяви до селищної ради с. Підкамінь – 18 червня. Додаємо контакти секретаря селищної Ради: п. Лариса Олексіївна , тел. (096) 477 78 91.

Підкамінь 2013

Не прогавте свій шанс!Ключевые слова: весілля на фестивалі підкамінь,Підкамінь 2013,Програма Підкамінь 2013,Етнофестиваль Підкамінь 2013,фестиваль подкамень 2013,пидкамень 2013,квитки на підкамінь 2013,

Читайте также