Знайомство з першими трьома учасниками XI Дитячого пісенного конкурсу Євробачення - 2013 (Україна, Швеція, Росія)

Знайомство з першими трьома учасниками XI Дитячого пісенного конкурсу Євробачення - 2013

Трохи більше місяця залишилось до 30 листопада 2013 року. В цей день на сцені київського Національного палацу «Україна» відбудеться наймасштабніший міжнародний Дитячий пісенний конкурс Євробачення - 2013.


Саме тоді, глядачі в залі головної концертної сцени України наживо, та вся європейська спільнота завдяки телетрансляції національних каналів, матимуть змогу побачити феєричне та яскраве шоу, учасники якого талановиті та самобутні юні артисти подарують своє мистецтво людству.

Ми починаємо знайомити вас з фіналістами Дитячого пісенного конкурсу Євробачення - 2013.  Сьогодні це конкурсанти з України, Росії та Швеції – Софія Тарасова, Даяна Кирилова та Еліас Елфорс Елфштрьом.

Софія Тарасова. Україна.

 Цього року Софія Тарасова представлятиме Україну на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення - 2013. Софія Народилася у місті Київ 31 березня 2001 р. У 2,5 роки її прийняли до групи обдарованих дітей в Музичній Академії ім. Глієра, де їй поставили абсолютний слух. Потім у віці 4 років займалась на підготовчому відділенні Академії мистецтв, де успішно здала екзамен і була прийнята на будь-яке відділення на вибір (хореографія, музичне, художнє), оскільки вона не тільки гарно співає, але й танцює та малює. У 6 років вступила до шоу-театру «Чунга-Чанга», де почала займатися акторською майстерністю та виконувати головні ролі у мюзиклах. Роль Герди у мюзиклі «Снігова королева» – її улюблена! У 10 років її прийняли до Продюсерського центру «Парадіз», де вона продовжила відточувати вокальні навички, акторську майстерність та вчитися хіп-хопу. Окрім того, вона грає на фортепіано та знімає фільми. Софія не тільки творча особистість, але й дуже спортивна людина, катається на гірських лижах, ковзанах і роликах.

2010-2013 рр. Софія брала участь у національних відборах конкурсу молодих виконавців поп-музики «Дитяча Нова хвиля». У 2013 р. стала переможницею та отримала приз: поїздку на «Нову хвилю» в Юрмалу! Також Софія перемагала та виборювала призові місця на таких конкурсах, як Міжнародний фестиваль «Молодість, натхнення, талант» 2007 р., (Будапешт, Угорщина) - 3 місце; «Світ талантів» 2009 р., Київ – Гран-прі; Благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» 2009, 2012 рр.,(Скадовськ) - 2 місце; Конкурс «Зоряний час», Київ, 2010 р. –  Гран-прі; Всеукраїнський фестиваль-конкурс  «Kiev art time» - Гран-прі; Euro pop contest «Berliner Perl», 2012, (Берлін, Німеччина) - 2 місце та ін.

Улюблені виконавці Софії Тарасової – це Adam Lambert, Alicia Keys, Beyonce, Bruno Mars, Christina Aguilera, Justin Bieber, Justin Timberlake, Lana Del Rey, Michael Jackson, Maroon 5, Mariah Carey, Rihanna, Usher, Whitney Houston, Злата Огнєвіч.

Пов’язує свою майбутню професію виключно з творчістю! Актриса або співачка!

Знімає фільми з подругами, малює масляними фарбами.

Улюблені фільми: “1+1”, «Метро», «Мадагаскар», «Льодовиковий період». 


Даяна Кириллова. Росія.

Росію на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення - 2013 представлятиме Даяна Кириллова, одинадцятирічна дівчинка з Казані, столиці Республіки Татарстан.

Вона вперше вийшла на сцену, коли їй було лише чотири роки. З того часу вона брала уроки вокалу в музичній студії. За три роки навчання у музичній школі дівчинка навчилася грати на флейті. А кілька років тому Даяна почала займатися хореографією та сучасним танцем у студії танцю «Тодес» у Казані. Зараз вона навчається у п’ятому класі загальноосвітньої школи. Найбільше їй подобаються уроки фізкультури.

Упродовж кількох років Даяна співала у дівочій групі «Барбі коктейль». Вона брала участь та отримувала нагороди у кількох дитячих музичних фестивалях і конкурсах, зокрема у «Дитячій Новій Хвилі» (2012) та у відомому «Слов’янському базарі» у Вітебську (2013).

Даяна двічі брала участь у фіналі національного відбору ДПКЄ. У 2012 році вона посіла друге місце. Цього року у Державному Кремлівському палаці відбувся фінал національного відбору на ДПКЄ-2013, в якому взяли участь 18 юних артистів. Переможця обирали шляхом змішаного голосування професійного журі та глядачів у співвідношенні 50% на 50%. Журі були представлені 5 членами, серед яких були Григорій Гладков, Юлія Савічева, Лариса Рубальська, Генадій Гохштейн та Олександр Ігудін. Даяна Кириллова стала безперечним лідером за результатами змішаного голосування. Її пісня «Мечтай» (Мрій) сподобалась не лише глядачам, а й не залишила байдужим журі.

У Даяни є дві великі мрії: вона хоче перемогти на ДПКЄ 2013 у Києві, а також мріє відвідати Діснейленд у Парижі. Даяна вважає, що під час виступів на сцені головне – це подарувати щастя та радість публіці.

Еліас Елфорс Елфштрьом (Elias Elffors Elfström). Швеція.

Швеція – країна, яка стоїть у витоків Дитячого пісенного конкурсу Євробачення, беручи участь у ньому з 2003 року, коли перший ДПКЕ проводився в Копенгагені, та в якому брали участь 16 країн Європи. Переможцем цьогорічного шведського національного відбору став 13-річний Еліас Елфорс Елфштрьом (Elias Elffors Elfström) з піснею Det är dit vi ska (That is where we go – Дивіться, куди ми йдемо).

Еліас cпіває, танцює, вміє грати на кількох інструментах, він мріє про музику буквально щогодини кожного дня.

Еліас створює чимало власної музики. Спершу він пише мелодію на піаніно, а потім вибудовує пісню на комп’ютері. Найважче йому даються тексти до пісень. Він співає англійською, додає вигадані слова, які добре звучать, так і народжується текст.

В житті Еліаса чимало місця займає танець, і він кілька разів на тиждень танцює у «Base 23», а зараз для нього це джаз, балет, брейк-данс та бальні танці. Він брав  участь у кількох талант-шоу, а також грав у двох мюзиклах у театрі «Інтіман» у ролі Алфі у «Алфі та чарівник», та у ролі Томі у «Піппі святкує Різдво». Крім того, озвучує мультиплікаційні серіали «Дора-дослідник» та  «Грета Піг».

Еліас хоче, щоб до нього та до його музики ставились серйозно. Йому б хотілося у майбутньому працювати музикантом, композитором/піаністом, співаком, але він не відмовиться і від ролі у мюзиклі. Еліасу дуже подобається навчатись у школі. Основи держави і права, швецька та англійська мови, а також спорт – це його улюблені предмети окрім танців та музики. Еліасу також подобається кінематограф. Він вже чимало подивився, постійно цікавиться кіно та любить аналізувати фільми, іноді навіть ті, які поки що не бачив. Він любить тварин, особливо собак, і сам хотів би, щоб у нього була собака. Також йому подобається проводити час на природі, особливо у лісі, а літо – це його улюблена пора року.

Еліас характеризує себе не лише як талановитого співака, а й чудового танцюриста, який володіє багатьма танцювальними стилями. Серед улюблених співаків хлопця є Девід Боуі, гурти Imagine Dragons та Linkin Park.

Дитяче Євробачення - 2013 в КиєвіКлючевые слова: Знайомство,з першими,трьома,учасниками,Дитячого,пісенного,конкурсу,Євробачення,2013,київ

Читайте также