10-10-2012 В мире 625

Новий проект від Google!

Веб-експозиції

Веб-корпорація Google відкрила історичні онлайнові експозиції, присвячені таким подіям минулого століття, як апартеїд, холокост, день висадки союзних військ у Нормандії та інше.Користувачі можуть ознайомитися з історичними документами, прочитати листи, рукописи, переглянути фотографії, відеозаписи та інше. Деякі матеріали публікуються в Інтернеті вперше!

Як і в інших оцифрованих архівах Google, тут можна змінювати масштаб зображень для перегляду найдрібніших деталей. Веб-експозиції містять відомості про конкретну країну, людину, подію та дату. Наголошується, що реалізація проекту стала можливою завдяки співпраці Google з майже двома десятками партнерів, які надали історичні матеріали.

Всього доступні 42 експозиції. У їх число входить, наприклад, "Історія трагічної любові в Аушвіці", присвячена закоханим Едеку і Мале, які намагалися організувати втечу з Освенцима. Колекція "Роки Dolce Vita" включає в себе інформацію про моду, їжу, автомобілі і культуру того часу - і все це стосовно Італії.

"Історія про віру в силу людського духу" розповість про меморіали, побудовані на честь тих, хто рятував євреїв під час голокосту.

"День висадки союзних військ в Нормандії" - розповідь про відому військову операцію, доповнену кольоровими фотографіями, особистими листами і наказом адмірала Рамсея про проведення висадки. Крім того, доступні експозиції "Коронація Єлизавети II", "Ян Карський, Праведник світу", "Стів Біко" і багато інших.Ключевые слова: Веб-корпорація Google,Новий проект від,з історичними документами,переглянути фотографії, відеозаписи,в Інтернеті вперше,в інших оцифрованих архівах Google,Веб-експозиції,Історія трагічної любові в Аушвіці,присвячена закоханим Едеку і Мале,Роки Dolce Vita

Читайте также