Apple буде продавати розумні LED-лампи Philips Hue

Philips Hue

Завтра на полицях всіх магазинів технологічного гіганта Apple з'явиться новий продукт - Philips Hue.Компанія Philips називає Hue найрозумнішими лампами в світі. Насправді Hue є свого роду системою освітлення будинку, якою можна дистанційно керувати за допомогою смартфона або планшета.

Базовий комплект складається з трьох світлодіодних ламп і одного бездротового контролера, який необхідно підключити до домашнього роутеру. У свою чергу старі лампи потрібно замінити новими. Контролер самостійно визначить підключення в будинку LED-лампи Hue.

Спеціальний iOS-додаток, який можна завантажити безкоштовно в магазині App Store, дозволяє управляти лампами Philips Hue. Для початку необхідно дати лампам імена (вони можуть відповідати назвам кімнат). Далі ви просто обираєте кімнату і регулюєте інтенсивність світлового потоку або колір лампи. Також в додатку можна створювати колірні схеми і встановлювати час включенні / вимикання ламп.

Такий комплект обійдеться вам в $ 199, а вартість однієї додаткової лампи становить $ 59. Це досить дорого, але Philips виправдовує високу ціну тим, що лампи Hue можуть працювати до 15 років.Ключевые слова: Apple,на полицях всіх,Philips Hue,за допомогою смартфона або планшета,LED-лампи Hue,iOS-додаток,App Store

Читайте также