Французький президент відмовився звільнити Google від податку

Французький президент відмовився звільнити Google від податку

Президент Франції Франсуа Олланд в ході зустрічі з головою ради директорів Google Еріком Шмідтом підтвердив плани на введення податку з пошуковиків.Раніше французька влада за підтримки видавців газет заявили про бажання ввести податок за показ у видачі посилань на новинні матеріали. Пояснювалося це тим, що пошукачі заробляють на контенті ЗМІ, показуючи користувачам рекламу.

Google у відповідь пригрозила забрати з видачі посилання на сайти французьких ЗМІ, якщо податок буде введений. Пізніше стало відомо, що Ерік Шмідт вирушить до Франції для переговорів з видавцями.

У ході зустрічі в понеділок Олланд висловив сподівання, що переговори Google зі ЗМІ почнуться якнайшвидше, а угоду буде прийнято до кінця 2012 року. Якщо ж цього не станеться, Франція прийме закон про податок з пошуковиків.

Франція - не єдина країна, в якій у Google виникли труднощі з індексацією новин. Аналогічний закон готується в Німеччині. Раніше в жовтні ряд найбільших бразильських ЗМІ домоглися виключення своїх сайтів з пошукачаКлючевые слова: Президент Франції,Франсуа Олланд,Google,голова,Еріком Шмідтом,в Німеччині,ЗМІ

Читайте также