"Однокласники" дозволять своїм користувачам міняти дизайн сторінок.

"Однокласники" дозволять своїм користувачам міняти дизайн сторінок

Користувачі соціальної мережі "Однокласники" отримають можливість персоналізації зовнішнього вигляду своїх сторінок.Користувачі "Однокласників" зможуть встановити в якості обкладинки сторінки один з 30 запропонованих варіантів. А найближчим часом вони отримають можливість завантажувати для "шапки" сторінки власні фотографії і малюнки. Опитування користувачів показали, що функція установки обкладинок сторінок є одним з найбільш очікуваних нововведень.

Крім того, в "Однокласниках" з'явиться можливість налаштовувати зовнішній вигляд груп брендів. Спочатку вибір буде обмежений передвстановленими зображеннями, а до кінця року додасться функціонал завантаження власних обкладинок.

Серед інших запланованих нововведень - нова система постинга в групах брендів, що дозволяє викладати відео та музику з коментарями до них, а також функціонал проведення опитувань і конкурсів. Останнє повинно спростити проведення фотоконкурсів. Також бренди отримають доступ до статистики активності своїх передплатниківКлючевые слова: Користувачі соціальної мережі,"Однокласники",викладати відео та музику

Читайте также