Виступи з концертом на великому європейському фестивалі

 

   В рамах Україна 2013 відбувається конкурс для музикантів з України. Головною нагородою є концерт на Asymmetry Festival - на одній з найважливіших альтернативних музичних подій в Центральній Європі. Організатори чекають на анкети до 22 вересня 2013. Art Meetings


 

   Реєстрацію музичного проекту можна зробити за допомогою простої анкети на сайті фестивалю. Шукаємо команду з великим творчим потенціалом, з високим рівнем виконання і новітнім підходом, який перетинає всі межі встановлені відповідними жанрами.

   З надіслених польсько-українських пропозицій журі обере три команди, які отримають запрошення виступити на фінальному концерті, 12 жовтня у Києві. Власне там буде прийняте рішення хто отримає головну нагороду. Восени 2014 року лауреат запрезентує свою музику великій аудиторії Asymmetry Festival, у тому числі групі промоторів і організаторів фестивалів з цілої Європи.

   Українська едиція міжнародного фестивалю Art Meetings  триватиме від 10 до 14 жовтня. В рамах події у Києві і Львові відбудуться концерти альтернативних гуртів з декількох європейських країн, соціальні дії, цікаві семінари для дорослих та дітей, покази фільмів і зістрічі networking. Кульмінацією Art Meetings Ukraina 2013 буде комплексний, унікальний проект 3Дпластікон.