1347
Фестиваль РУрисько-2014

Фестиваль РУрисько-2014

Сб, 05 июля 2014
Бережаны, Украина
Бережани [на карте]

Єдиний фестиваль, у якого є Душа! Фестиваль триває дві доби в одному з наймальовничих куточків Опілля. Урочище РУрисько - надзвичайна поляна з запашними травами, зі всіх сторін обнята мішаним лісом. Тут протікає джерело з кришталево чистою водою, що впадає в невеличке озерце.


На території професійно оснащене спортивне поле. 
Надзвичайну увагу приділяємо чистоті виключно живого звуку та якості звучання ваших улюблених композицій. Намагаємось, щоб ви насолоджувались змістовною українською музикою. 
Це соціальний молодіжний проект, що об'єднує велику кількість лідерського потенціалу та креативних ідей. 
У 2010 і 2013 р. в рамках фестивалю відбулись виступи гуртів з різних куточків України. 
В рамках Фестивалю в АРТ-шатрі проходив величний літературний перформанс, було відкрито Фестиваль світового короткометражного кіно у “нічному кінотеатрі”. 
Естетичним вихованням молодь завдячує театру тіней та світла "Див" (Львів), театру "Де Жа Вю" (Львів),театру УКУ “Різні люди”,WIND OF CANGE - інтерактивному екотеатру. 
А також активно діє мистецька поляна з майстер — класами та продажем мануфактури. Вечером етно-дискотека. 

“РУрисько-2014″: працюватиме 2 акустичних сцени. Мала – для гуртів з Тернопільщини, з 13 до 16 год. Велика – з 16 до 23 год. Понад 20 гуртів! 
А також: мистецька поляна, театри, літературні зустрічі і читання біля вогнища, Феєрична купальська ніч, етно-весілля, вогняні шоу та флешмоби… 

На території урочища проходитимуть дружні Чемпіонати Фестивалю “Рурисько” – формуйте команди міст для гри у футбол і волейбол! 

Ціна входу на 1 день = 60 грн., на 2 дні = 100 грн. 
Попередній продаж квитків – за ціною 50 і 80 грн.! 
Для жителів міста Бережани – вхід за 50% знижкою!
 Ключевые слова: Фестиваль, РУрисько, 2014, руриско, рурысько, бережани, рок, сцена, гурти, поети

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 06 января 2014