195
форт миссия 2012

Fort.Мissia 2012

Вс, 22 июля 2012
Львов, Украина
Львівська обл., Мостиський р-н, с. Поповичі [на карте]

«Fort.Мissia» - це міжнародний фестиваль мистецтв,який є одним із найпотужніших і найкреативніших в України. В 2012 році «Fort.Мissia» відбудеться з 20 по 22 липня по обидві сторони українсько-польського кордону.


«Фортмісія» Цього року пройде тільки в Польщі

 

 
Ідея фестивалю - спільна творчість митців, поетів, музикантів та акторів на руїнах війни.

Щороку «Fort.Missia» представляє найновіше мистецтво на старих фортифікаціях напівзабутої війни: ленд-арт об'єкти, концерти українських та польських рок-зірок, експерименти з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, театральні дійства, літературні читання, вогняні шоу, покази фільмів, майстер-класи, гепенінги, відкриття нових фортифікацій та цілу купу атракцій. 

 «Fort.Missia» - це більше, ніж фестиваль, це не лише демонстрація довільних мистецьких актів, але й стимул до осмислення, простір натхнення та ідей. Це привід замислитись над важливістю людського життя і спроба енергією радості подолати зло війни.

Місце проведення фесту : оборонні форти Першої світової війни, прикордонна зона між Україною та Польщею, с. Поповичі, Мостиський район, Львівська область, неподалік пункту перетину кордону Шегині. 
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 08 марта 2012