263
Київські Лаври 2012

Фестиваль поезії "Київські Лаври 2012"

Пн, 21 мая 2012
Киев, Украина
вул. Володимирська, 57 [на карте]

"Київські Лаври" - це найбільший фестиваль поезії в СНД, який цьогоріч відбудеться з 17 по 21 травня та як завжди орієнтований на сучасну поезію усіх напрямків. Близько сотні поетів з Росії, Білорусії, Штатів, Польщі, Грузії та інших країн відвідають Київ в дні фестивалю.


Приїде куртуазний маньєрист Вадим Степанцов. Прилетить живий класик російської поезії Бахит Кенжеєв. Будуть Жадан і Забужко. Їде з Москви знаменитий поет - «сучасний Дем'ян Бідний» - Всеволод Ємєлін. Всі заходи будуть проходитись по вечорах в Будинку вчителя. Крім них будуть вечори у фестиваль-ресторації "Диван".  Міжнародний Фестиваль Поезії «Київські Лаври» - найбільша літературна подія в Україніі за її межами, орієнтована на сучасну поезію в усіх її естетичних проявах.

 Засновником, постійним організатором та інвестором фестивалю є журнал "ШО" - одне з найбільш авторитетних на пострадянському просторі видань про сучасну культуру.
 Фестиваль проводиться у Києві (зазвичай - в середині травня) з 2006 року.
За роки проведення в МФП «Київські Лаври» - взяли участь більше 400 поетів, прозаїків, музикантів, літературних критиків і культуртрегерів: з України, Білорусії, Росії, США, Канади, Німеччини, Швейцарії, країн Прибалтики, Польщі, Грузії, Узбекистану, Казахстану ...

Лауреати Міжнародного Фестивалю поезії "Київські Лаври":
2006 р. - Анатолій Кичинський (України), Олексій Цвєтков (Чехія - США);
2007 р. - Сергій Жадан (Україна) - Бахит Кенжеєв (Канада-США);
2008 р. - Тарас Федюк (Україна) - Борис Херсонський (Україна);
2009 р. - Шота Іаташвілі (Грузія) - Сергій Гандлевскій (Росія);
2010 р. - Богдан Задура (Польща) - Євген Рейн (Росія).

У 2011 році була заснована і вручена Молодіжна премія фестивалю. Лауреатами стали українські поети Олег Коцарев та Андрій Любка.

Приз фестивалю -унікальна статуетка (автор Євген Дерев'янко), що складається з двох однакових частин, які вручаються кожному лауреату фестивалю, символізує позамовну рівність і поетичне братство.

17-21 травня 2012 року  

фестиваль поезії "Київські Лаври"

Будинок вчителя, м. Київ (вул. Володимирська, 57)
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 марта 2012