475
Срібний Татош 2012 Мукачево

Міжнародний фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош»

Вс, 20 мая 2012
Мукачево, Украина
Мукачівський район, Чинадіївський замок [на карте]

«Срібний Татош» це міжнародний фестиваль середньовічної культури, який відбуватиметься з 19 по 20 травня в Чинадієвському замку біля Мукачева. На фестиваль запрошено не лише українських реконструкторів, а й гостей з Угорщини та Словаччини. Головним задумом організаторів э відродження культури Середньовіччя на Закарпатті, ознайомлення гостей з традиціями та звичаями тих далеких часів. 


 

Замки були осередками культури, воєнної техніки. До речі, реконструктори показують, що у ті часи була зовсім інші культура, наприклад, у відносинах між людьми, у ставленні чоловіків до жінок. Фестиваль посприяє і тому, щоб відновити найкращі риси середньовічної культури у сучасному житті.

Для гостей фестивалю передбачені майстер-класи, щоб не тільки показати, а й активно залучити відвідувачів до цього дійства. На фестивалі будуть проводитись видовищні середньовічні бугурти, двобої на мечах і алебардах, лунатиме автентична музика, готуватимуться смачні страви за старовинними рецептами. Крім того, кожен учасник фестивалю зможе взяти участь в середньовічних забавах і танцях, постріляти з лука та арбалета, долучитися до майстер-класів, придбати оригінальні речі на ярмарку. Для цього будуть діяти спеціальні майданчики. А у вечірній час небо спалахне від фаєр-шоу.

На два дні середньовічна містерія заполонить не тільки територію замку, а й всіх учасників. Незвідана Срібна земля, радо вітає та запрошує всіх охочих долучитися до цього дійства.  Цей фестиваль неможливо пропустити, оскільки подібне свято відбувається в області вперше. І зовсім відрізняється від фестивалів, які вже є на Закарпатті. Зануртесь в лоно середньовічної культури, доторкніться до історії, побачте її своїми очима! Участь у фестивалі принесе вам неабияке задоволення!

19-20 травня 2012 року

фестиваль середньовічної культури "Срібний Татош"
Чинадіївський замок, Мукачівський район, Закарпаття© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 марта 2012