381
Лекція до 150-річчя Миколи Пимоненка

Виставка Тетяни Юшкової «Малюю з любов’ю»

Вс, 15 апреля 2012
Днепр, Украина
ул. Шевченко, 21 [на карте]

15 березня, о 17.00, у Дніпропетровському художньому музеї буде відкрито персональну виставку Тетяни Юшкової «Малюю з любов’ю»


8 січня Тетяна Петрівна відзначила своє 65-річчя. Художниця неодноразово брала участь в обласних та всеукраїнських виставках, проте експозиція «Малюю з любов’ю», організована з нагоди її ювілею, є першою персональною виставкою Юшкової.

На ній репрезентовано біля 100 творів у техніках графіка, живопис, батик. Переважною більшістю це – зображення квітів і рослин. «Мир цветов и растений – соприкасаясь с ним, я нахожу красоту и гармонию, положительные эмоции, что и стремлюсь передать в моих работах», - каже художниця.

Тетяна Петрівна Юшкова народилась 8 січня 1947 року у Дніпропетровську. 1967-го закінчила Дніпропетровське державне художнє училище, відділення «Живопис». 1972-го закінчила Харківський художньо-промисловий інститут, факультет «Інтер`єр та обладнання».

З 1972 року художниця працювала на Дніпропетровському художньо-промисловому комбінаті – виконувала художнє оформлення міських об’єктів міста. Зокрема, наступних:

-          планетарій - вітражі;

-          Дніпропетровський інженерно-будівельний інститут (нині Придніпровська державна академія будівництва та архітектури) – вітражі;

-          лікарня УВС міськвиконкому – вітражі

-          радіоприладобудівний коледж – вітражі, спільно з С. Юшковим;

-          дегустаційний комплекс «Нектар» (вітражі, левкаси, меблі, проекти);

-          ресторан «Стара башта» (проекти, левкаси);

-          ресторан «Аеропорт» (левкаси);

-          вагон-ресторан «Прибалтійський міжнародний туристичний поїзд» (гобелен), зараз напрямок Берлін-Москва.

З 1989 року Тетяна Юшкова є членкинею Дніпропетровського відділення Національної спілки художників України.

Твори художниці зберігаються у Дирекції художніх виставок України (гобелен «200 років Дніпропетровську»), у приватних колекціях.

Куратор – старший науковий співробітник ДХМ Сергій Бурбело 

31 березня, о 12.00, дніпропетровська художниця Тетяна Юшкова зустрінеться зі своїми прихильниками, а також з поціновувачами такого виду мистецтва, як батик. Тетяна Петрівна розповість про своє творче життя і втаємничить присутніх у тонкощі створення власних робіт у техніці батик. Художниця не лише розкаже, а й покаже, як працює. Охочі зможуть власноруч нанести кілька ліній на демонстраційний твір. Виставка Тетяни Юшкової «Малюю з любов’ю» триватиме по 15 квітня.

Дніпропетровський художній музей, вул. Шевченка 21

Довідки за телефонами: 47-33-38, 744-60-35© md-eksperiment.org

Опубликовано: 13 марта 2012