164
Виставка «Національний одяг естонців» (21 березня - 23 квітня)

Виставка «Національний одяг естонців» (21 березня - 23 квітня)

Пн, 23 апреля 2012
Киев, Украина
ул. Лаврская 9 [на карте]

   Національноий музей українського народного декоративного мистецтва та Посольство Естонської Республіки в Україні запрошують Вас на виставку  «Національний одяг естонців».

Відкриття виставки  21 березня 2012 р. о 16 год.


 Експозиція виставки представить комплекси традиційного естонського одягу та його окремі складові з колекції Естонського національного музею (Тарту), які характерні як для материкової частини країни, так і для острівної.

Національний естонський костюм – важливе джерело до вивчення історії та культури Естонії, незмінний багатовіковий атрибут і супутник державних і традиційних свят, потужний символ єдності естонського народу.

Досвід виготовлення та носіння національного одягу активно переймають і розвивають сучасні естонські майстри. Головною вимогою до виготовлення і носіння національного костюма сьогодні є наслідування історичних зразків, що незмінно підтримує і пропагує у своїй діяльності Естонський національний музей.

Виставка продемонструє естонський одяг ХХ–ХХІ століть в широкому розмаїтті його складових, барв, орнаментів, способів одягання, зумовлених регіональними особливостями, на формування яких впливали історичні, кліматичні чинники, спосіб життя населення тощо. Представлені зразки вбрання – ручного виготовлення, їх вирізняє висока виконавська культура та чітка відповідність традиціям пошиття і декорування традиційного естонського одягу.   

Виставка працюватиме до 23 квітня 2012 р.

 м. Київ, вул. Лаврська, 9  

Тел/Факс (044) 280-13-43 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 марта 2012