204
Фотовиставка Павла Маменка „Невідомий Катеринослав"

Фотовиставка Павла Маменка „Невідомий Катеринослав"

Пт, 20 апреля 2012
Днепр, Украина
Набережная Ленина, [на карте]

Виставка „Невідомий Катеринослав” в арт-кафе „Невідомий Петровський” представляє катеринославські фото-реконструкції-«відтворення». Виставка „Невідомий Катеринослав” водночас і діалог культур через століття, і відповіді на питання про спадковість та генетичний код міста.Дніпропетровець, фотохудожник, колекціонер, краєзнавець, мандрівник та спортивний фотожурналіст Павло Маменко колекціонує та досліджує Наддніпрянщину, і зокрема Катеринослав багато років. На його колекцію цегли XIX - поч. XX століття ще чекає окрема виставка, а старовинні листівки та фотографії Катеринослава пан Павло збирає не одне десятиліття. В колекції художника налічується близько 400 оригінальних фотознімків катеринославських фотографів. Авторські ж фото-картини майстра, знаходяться в кращих каталогах та альбомах і прикрашають поважні галереї та кабінети. 

 Автор не претендує відворити автентичність вигляду міста того часу, оскільки панорами створені зі світлин різних років. Та й авторство світлин, з яких «зібрана» композиція Панорами Катеринослава, теж потребує окремого вивчення, хоча б через те, що вже на початку 20-го століття в Катеринославі працювало близько 60-ти фотомайстрів. За задумом майстра, реконструкції передають насамперед дух того часу, і є водночас самостійним художнім твором та історичною ілюстрацією.

Ми запрошуємо побачити Катеринослав/Дніпропетровськ Павла Маменка - фото-художника та людини, яка щиро любить своє місто та людей які в ньому живуть.
Хочеться вірити в те, що ці почуття взаємні.
Тимофій Хомяк, музикант, директор МА «Арт-Вертеп»

Виставка працює до 20 квітня, 17:00 - 18:00 
Тел. для довідок:  +38 050 361 35 33                   © md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 марта 2012