151
ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЙ АНДРЕАСА ГЕРЦАУ (ГЕРМАНІЯ) „NORMAL“ Життя українського міста очима іноземного фотографа

ВИСТАВКА ФОТОГРАФІЙ АНДРЕАСА ГЕРЦАУ (ГЕРМАНІЯ) „NORMAL“ Життя українського міста очима іноземного фотографа

Вс, 13 мая 2012
Днепр, Украина
Красная площадь, 3 [на карте]

 24 квітня о 18.30 арт-центр «Квартира» і Goethe-Institut в Україні запрошують Вас на відкриття виставки фотографїй „NORMAL“ Андреаса Герцау (Німеччина) за участю Вери Багаліантц, директора Goethe-Institut в Україні і Віктора Марущенка, українського фотографа, засновника «Школи фотографії Віктора Марущенка». В рамках виставки 25 квітня відбудеться майстер-клас «Фотографія у сучасному світі» Віктора Марущенко.


 

Програма заходів в рамках відкриття виставки «NORMAL»: 

24 КВІТНЯ 2012(ВІВТОРОК)

 18.30 - Відкриття виставки, на якому виступлять директор Goethe-Institut в Україні г-жа Вера Багальянтц та відомий український фотограф, засновник Школи фотографії, Віктор Марущенко.

Вхід на відкриття  – виключно за запрошеннями!

*З 25 квітня до 13 травня виставка буде відкрита для усіх бажаючих.

 25 КВІТНЯ 2012 (СЕРЕДА)

18.30 - 22.00 - Майстер–клас Віктора Марущенко «Фотографія у сучасному світі». 

Вхід — вільний!

Обов'язкова попередня реєстрація за тел.: 050 42 11 304

або e-maіl: artkvartira@gmail.com

 

Про виставку NORMAL“:

 В центрі уваги відомого німецького фотографа нетуристичний погляд на повсякденне, «нормальне» життя українського міста. Андреас Герцау вважає, що класичний репортаж - мертвий. Мовляв, глядачеві або читачеві вже не треба розповідати, як влаштований світ. Його досвід говорить сам за себе: фотограф знімав громадянські війни в Сьєрра-Леоне, Ліберії, Руанді, а також Нью-Йорк до і після терактів 11 вересня 2001-го, Гаїті після землетрусу, фотографував вуличне життя Стамбула, Москви, Новосибірська, Києва, наркоманське середовище Гамбурґа.

На представленій виставці в арт-центрі «Квартира» у українського глядача виникне добра можливість порівняти свій особистий погляд на життя українських вулиць з поглядом іноземного фотографа, який покаже нормальну, звичайну буденність без примарних прикрас. Можливо, ми не побачимо нічого незвичайного, а можливо - не впізнаємо місця та людей біля яких проходимо кожного дня.

 Віктор Марущенко , відомий український фотограф і засновник "Школи фотографії Віктора Марущенка:

 «Андреас Герцау – типовий приклад сучасного фотографа, який тривалий час був фотожурналістом. Враховуючи світові події останнього часу, він переорієнтувався у street-art-фотографію». 

 Олексій Растяпін, архітектор та власник арт-центру «Квартира: 

 «Для нас експозиція NORMAL – ще один привід розширити мистецькі обрії наших відвідувачів. Завдяки Goethe-Institut, вважаю, нам це вдасться. Адже, вже не є секретом, що зараз мистецтво розвивається дуже швидко, хоч і не завжди якісно. Проте, наша головна ціль – не просто встигати за тим, що пропонує або диктує Хтось культовий, а власноруч створювати такі обставини, що відкриють публіці нові погляди, знання та враження».

 Про майстер-клас Віктора Марущенко «Фотографія у сучасному світі»: 

 Мета – структурування сучасного фотографічного процессу. Адже фотографія вже давно вимагає цього.  Під час майстер-класу будуть розлянуті типи фотографій (медіа, комерційна, арт та ін.), а також надана оцінка кожному з них.

 Аудиторія майстер-класу – це не тільки фотографи, але і глядачі, яким буде цікаво дізнатися про тенденції у сучасному фотосвіті. Бо саме від останніх  залежить оцінка и сприйняття показаного. Саме тому вони мають бути внутрішньо обізнаними та підготовленими для відвідування сучасних фотовиставок, які інколи можуть шокувати і вимагають додаткових роз`яснень з боку митців.

 Зі зростанням кількості цифрових камер в руках фотографів і демократизацією процесу створення фотографії не відбувається буму української фотографії як такої. Можливо, відповідь на питання криється втому, що десятки молодих людей, які вважають себе профі,  ігнорують вивчення світових фото - досягнень і тенденцій, тим самим позбавивши себе потужних факторів інспірації творчості.

 Віктор Марущенко - відомий український фотограф і засновник "Школи фотографії Віктора Марущенка" є автором і учасником десятків персональних і групових виставок в Україні та  за її межами (Швейцарія, Німеччина, Канада, Молдова, Росія).Його роботи увійшли до антології світової фотографії з колекції (видавництво Braus, 1994),фотоальбом "Віктор Марущенко. України. Фотографії" вийшов вавторитетному видавництві Benteli Verlag Bern (1997). Віктор є учасником двох бієнале сучасного мистецтва у Венеції (2001) і Сао-Пауло(2004).

 *Майстер-клас не є вузькоспеціалізованою подією - інформація адресована всім зацікавленим у такому виді мистецтва як фотографія. 

 Графік роботи виставки фотографїй „NORMAL“ для усіх бажаючих:

25 квітня.– 13 травня 2012

11.00 - 17.00

Вихідні :

 понеділок-вівторок

Адреса:

 

Арт-центр «Квартира»,

м. Дніпропетровськ,

вул. Червона Площа, буд.3, кв.1

Вхід - вільний!

Додаткова інформація:(056)371 45 22, 050 42 11 304      artkvartira@gmail.com

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 апреля 2012