1300
Перенос Фестивалю сучасної скульптури 2014 у Києві на 2015 рік

Перенос Фестивалю сучасної скульптури 2014 у Києві на 2015 рік

Пн, 31 августа 2015
Киев, Украина
Тимирязевская ул., 1 [на карте]

Другий Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project 2014 (KSP) перенесено на 2015 рік.


Київський скульптурний проект, який у 2012 році зібрав понад 600 тисяч глядачів, представить Основний проект – роботи фіналістів Міжнародної скульптурної премії для молодих художників, і Спеціальний проект – роботи відомих художників сьогодення. Головна мета фестивалю – стати важливою платформою для розвитку сучасної скульптури у Східній Європі та відмітити Київ на карті публічного мистецтва.

Kyiv Sculpture Project проводиться на території Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка, що входить до числа найбільших ботанічних садів Європи. Його ресурси включають більше 11 000 найменувань рослин. Сьогодні це одне з найпопулярніших та найбільш мальовничих місць для прогулянок киян і гостей міста.

Kyiv Sculpture Project – єдиний в Україні некомерційний фестиваль сучасної скульптури в міському просторі. Це ключова для Східної Європи подія у сфері публічного мистецтва за рівнем експонованих творів, якості внеску в розвиток міста і спільноти, а також масштабом нових можливостей для молодих художників.Фестиваль проводиться раз на два роки в Національному ботанічному саду ім. М. М. Гришка.

У рамках KSP особлива увага приділяється безкоштовним і доступним освітнім ініціативам. Протягом фестивалю проходять тематичні екскурсії для всіх бажаючих, майстер-класи для дітей, лекції для студентів.

KSP прагне бути максимально відкритим для публіки, міждисциплінарних партнерів і передових сучасних художників, пропонуючи майданчик для актуальних висловлювань в публічному мистецтві та міжнародного культурного обміну. Фестиваль є важливим чинником для підвищення репутації міста, оновлення і розвитку Ботанічного саду, залучення туристів, а також знайомства української публіки зі світовими творами сучасного мистецтва.

«Ми хочемо подякувати всім митцям, що надіслали свої заявки,  і партнерам проекту, що допомагали у підготовці до другого міжнародного фестивалю сучасної скульптури. Ми хочемо вибачитися перед киянами за те, що фестиваль не відбудеться цього року.  Обіцяємо зробити все можливе, щоб у 2015 році подія пройшла на найвищому рівні», – говорять організатори міжнародного фестивалю сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project.
 
У 2014 році організатори KSP готують освітній проект, присвячений публічному мистецтву та розвитку міського середовища. Детальну інформацію буде оприлюднено пізніше.

 

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 апреля 2014