158
Терренс Сімієн в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську

Терренс Сімієн в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську

Пн, 23 апреля 2012
Днепр, Украина
ул. Гусенко 17 [на карте]

Арт-центр Я Галерея запрошує Вас відвідати лекцію про автентичний американський фольклорний жанр, яку читатиме володар премії «Греммі» Терренс Сімієн, в рамках Днів Америки в Дніпропетровську, за підтримки  Посольства США в Україні.


Terrance Simien  / Терренс Сімієн 
Близько тридцяти років лауреат премії «Греммі» Терренс Сімієн, креол з Луїзіани у восьмому поколінні, руйнує міфи про те, чим насправді є автентична музика «зайдеко». Його рідний штат Луїзіана став батьківщиною кількох жанрів, у яких переплітаються французькі, німецькі, ірландські, африканські та карибські музичні традиції. Джаз, блюз і рок-н-ролл - всі вони закорінені в традиційній музиці Луїзіани. Зайдеко - це автентична музика чорношкірого та змішаного франкофонного населення штату. Хоча в ній і відчувається сильний вплив еренбі та блюзу, головним інструментом зайдеко є акордеон. Іншим  важливим інструментом є так званий frottoir, який має вигляд хвилеподібної металевої дошки.
Очільник власної групи «Зайдеко Експірієнс», Сімієн став одним із найбільш шанованих та всесвітньо відомих сучасних виконавців, які успішно гастролюють і записують фольклорну музику. Протягом своєї багатої на події кар'єри, що триває вже три десятиліття, він зіграв понад 6000 концертів, проїхав мільйони миль по більш ніж 45 країнах і ознайомив зі своєю творчістю щонайменше мільйон слухачів. Протягом останніх двадцяти семи років Сімієн працював на студіях звукозапису і сценах, на яких виступали такі зірки, як Роберт Палмер, Стів Вандер, групи «Лос Лобос», «Тадж Махал», «Зе Метерс», Алан Туассан, Пол Саймон, група Дейва Меттьюса та інші. Окрім того, брав участь у зйомках десятків кінофільмів, серед яких, наприклад, блокбастер «Великий кайф», а також знімався у телефільмах і рекламі.
Лекція вестиметься англійською мовою та буде супроводжуватись українським перекладом. 

Будемо раді бачити Вас 23 квітня о 19.00, в арт-центрі Я Галерея в Дніпропетровську, на Гусенка, 17.
Вхід безкоштовний. Обов'язковий попередній запис за телефоном
/056/ 713 5 713 або на e-mail: ks@yagallery.com.ua.


© md-eksperiment.org

Опубликовано: 19 апреля 2012