282
Фестиваль АРТДРОМ 2012 в Луганську

Фестиваль АРТДРОМ 2012 в Луганську

Сб, 19 мая 2012
Луганск, Украина
Острая Могила, 180 [на карте]

Проект «ARTDROME» - це перетворення простору індустріального міста Луганськ. За основу було обрано роман українського письменника Сергія Жадана «Ворошиловград»(2010). У рамках проекту польські художники Маґдалена Птак та Артур Вабік створять комікс на основі роману «Ворошиловград», з метою його презентації у Луганську. Під час фестивалю, польські та українські експерти проведуть майстер-класи зі створення коміксів та проведення перформансів для молоді Донбасу, а молоді українські художники за допомогою графіті спробують перенести окремі частини коміксу на будинки та паркани міста.


 

Польщу на фестивалі представлятимуть:

Маґдалена Птак - художник-графік, що безпосередньо працює над створенням коміксу «Ворошиловград».

Артур Вабік - художник, куратор, письменник і дослідник народної культури, автор сценарію коміксу «Ворошиловград».

Ева Губар - антрополог і танцівниця, що зосереджується на розумінні тіла та утворенні імпровізації. Майстер-клас з проведення перформансів буде унікальною можливістю для української молоді доторкнутись до своїх корінь.

Пауліна Малой – тренер, координатор культурних та освітніх проектів, редактор. Головні напрямки роботи – література, сучасне мистецтво і неформальна освіта.

Аґнєшка Цвєльонґ – соціальний психолог та культурний аніматор. Займається організацією та проведенням міждисциплінарних мистецьких заходів.

Луганськ
15 травня - 19 травня
Музей авіаційної техники, Острая Могила, 180

 
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 апреля 2012