4093
Музичний фестиваль Схід-Рок 2014 (23-24.08)

Музичний фестиваль Схід-Рок 2014 (23-24.08)

Вс, 24 августа 2014
Тростянец, Украина
вул. Нескучанська, 15 [на карте]

Музичний фестиваль «Схід- Рок» відбудеться у Тростянці в День Незалежності.

У зв.язку з невизначеностю політичної ситуації в Україні, нестабільністю курсу гривні і проблемами казначейського обслуговування поки ми не можемо розпочати оголошення хедлайнерів фестивалю і почати перші голосування за колективи, що візьмуть участь у фестивалі. Ми зробимо ВСЕ від нас залежне, щоб фестиваль був цього року, щоб він пройшов саме у заплановані дні і за тиждень - два плануємо розпочати більш швидкими темпами відбір та інформування про наші подальші дії. Можливо Фестиваль буде відмінено.

Місто Тростянець заслужило славу рок- столиці Сумщини завдяки музичному фестивалю «Схід — Рок», який в 2014 році відбудеться вдруге.

Фестиваль проходить на території архітектурної пам’ятки XVIII століття фортеці «Круглий двір», яка довгий час служила театральними підмостками і концертним майданчиком.

Фестиваль буде проходити протягом двох днів. В даний час йде прийом заявок від рок- груп на участь у фестивалі. Минулого року серед учасників були «Ляпіс Трубецкой», «С. К. А. Й» та ін

Організатори фестивалю «Схід- Рок» — Тростянецький міська рада.

Вартість квитків: одноденний — 100 грн., Дводенний — 150 грн.

Коли: 23–24 серпня

Адреса: вул. Нескучанська, 15, «Тростянецький», парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва, м. Тростянець, Сумська обл.

Все фестивалиКлючевые слова: афиша Тростянец, фестиваль схід рок 2014, схид рок 2014, програма фестивалю, программа фестиваля, хедлайнери, цена билета, адрес, как доехать, культурная программа, новости культуры, заказать билеты, рок музыка, концерт

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 мая 2014