205
граблі кадніков я галерея павла гудімова

Олександр Кадніков в арт-центрі Я Галерея у Києві

Ср, 06 июня 2012
Киев, Украина
вул. Хорива, 49 Б [на карте]

Запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю автора, що відбудеться в середу, 16 травня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Хорива, 49Б. Проект Граблі, що буде представлено в Києві, суттєво відрізнятиметься від раніше презентованого однойменного проекту в арт-центрі Я Галерея у Дніпропетровську і є наступним кроком у спільній роботі автора Олександра Каднікова та куратора Павла Гудімова.
Метод Олександра Каднікова оригінальний тим, що є, по суті, інсталяцією, застиглою в фотографії. Замість того, щоб вихопити з оточення уже готовий сюжет, автор власноруч його конструює, ліпить зі знайомих усім спадкоємцям пострадянського контексту предметів і символів. Між німими героями взаємовідносини досить гострі, щоб викликати у глядача стійкі асоціації і, як наслідок, не без іронії зробити правильні висновки. Весь цей багаж посттоталітарного спадку покликаний дати можливість зайвий раз переосмислити проблематику спільного минулого - пригадати про ті «Граблі», на які, напевно, не варто постійно наступати.
Сам автор доволі поетично описує власні асоціації: "Лід добре зберігає минуле. Крило зламали, але відпустили. Пустота сірникової коробки вже не лякає. Постімперський синдром криється в психосоматиці індивідууму. Згідно з купленим квитком, я маю бути десь поруч. Люби своїх так, щоб чужі боялись. Довіряти можна трьом крапкам, та не крапці. Повторювати мовчання, як заклинання."
Граблі. Олександр Кадніков
16.05 - 6.06.12
арт-центр Я Галерея у Києві, на Хорива, 49Б© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 мая 2012